strona główna > egzaminy > francuski > ccip > dflp

Diplôme de français langue professionnelle (DFLP)

Diplôme de français langue professionnelle - DELP jest certyfikatem opracowanym przez Paryską Izbę Przemysłowo Handlową (Chambre de commerce et d’industrie de Paris – CCIP) we współpracy z francuskim Ministerstwem Edukacji. DELP potwierdza praktyczną znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie, używanego w sytuacjach związanych z pracą zawodową.

» SzczegółyDiplôme de français langue professionnelle - DELP jest certyfikatem opracowanym przez Paryską Izbę Przemysłowo Handlową (Chambre de Commerce et d’industrie de Paris – CCIP) we współpracy z francuskim Ministerstwem Edukacji.

DELP potwierdza praktyczną znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie, używanego w sytuacjach związanych z pracą zawodową,  na poziomie elementarnym, odpowiadającym poziomowi A1.2 do A2 CEFR Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

Egzamin DELP jest adresowany do osób, które pragną potwierdzić kompetencje z języka francuskiego, aby podnieść swoje kwalifikacje: sprzedawców, studentów, bezrobotnych, emigrantów...etc.

Egzamin potwierdza praktyczną użytkową znajomość francuskiego mówionego i pisanego. Kandydat proszony jest o rozwiązanie serii zadań, których temat związany jest z konkretnymi sytuacjami spotykanymi w pracy zawodowej.

Więcej informacji: www.fda.ccip.fr/examens/dflp-a12-a2


» Strona www organizatora