strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > australia południowa > adelajda > ames

AMES

Szkoła języka angielskiego w Adelajdzie, angielski w Australii

» LokalizacjaAMES

Adres:
255 William Street, 1st floor Adelaide, South Australia

Lokalizacja:
Adelajda, Australia Południowa,
Australia

» AdelajdaAdelajda, położona na południowym wybrzeżu Australii, przy ujściu rzeki Torrens do Zatoki Świętego Wincentego, jest stolicą i największym miastem stanu Australia Południowa, jednym z najbardziej „europejskich” miast Australii. Adelajda jest eleganckim miastem, założonym w 1837 roku przez pułkownika Williama Lighta. To jedno z najlepiej rozplanowanych miast na świecie z silnymi europejskimi wpływami widocznymi w architekturze zabytkowych budynków i kościołów. System tam na rzece Torrens tworzy malownicze jezioro - ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców. Wzdłuż brzegów jeziora ciągną się ścieżki spacerowe i rowerowe. Adelajda ma świetnie zorganizowaną komunikację miejską, a autobusy kursujące w obrębie centrum są bezpłatne. Miasto jest powszechnie znane jako "Miasto 20 minut" – tyle czasu zajmuje podróż tramwajem Glenelg z centrum na wspaniałe plaże lub na okoliczne malownicze wzgórza. W mieście znajduje jedno z największych centrów handlowych w Australii - Central Market - ponad 250 różnych sklepów pod jednym dachem. Australijski busz można poznać w położonym w bliskiej odległości od centrum - Warrawong, gdzie na 14 ha powierzchni rośnie ponad 50.000 gatunków roślin i żyje wiele typowych dla południowej Australii zwierząt. Niedaleko centrum znajduje się także ogród zoologiczny, jeden z najstarszych i najbardziej interesujących w Australii. Koszty życia w Adelajdzie należą do najniższych w Australii.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkolelokalizacja:
Adelajda
Australia Południowa, Australia

» Angielski w Adelajdzie

2 szkoły językowe
Adelajda, położona na południowym wybrzeżu Australii, przy ujściu rzeki Torrens do Zatoki Świętego Wincentego, jest stolicą i największym miastem stanu Australia Południowa, jednym z najbardziej „europejskich” miast Australii. Adelajda jest eleganckim miastem, założonym w 1837 roku przez pułkownika Williama...
więcej