strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > walia > cardiff > we bridge

WE Bridge

Szkoła języka angielskiego w Cardiff, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaWE Bridge

Adres:
10th Floor, East Wing, Southgate House, Wood Street, Cardiff CF10 1EW, UK

Lokalizacja:
Cardiff, Cardiff, Walia,
Wielka Brytania

» CardiffCardiff - stolica Walii, położona jest na jej południowym wybrzeżu. Starannie utrzymany zamek i zabytkowe centrum świadczą o bogatej przeszłości miasta. W Cardiff koniecznie trzeba wybrać się do "Techniquest" - największego w Wielkiej Brytanii Parku Nauki i Techniki z ponad 160 interaktywnymi ekspozycjami (między innymi: Planetarium, Teatr Nauki i Sala Odkryć), oraz do National Museum of Wales gdzie obok malarstwa prezentowana jest ekspozycja poświęcona historii Walii. Walijczycy zachowali poczucie odrębności - w wielu miejscach można posłuchać nie tylko walijskiej muzyki ale i tutejszego języka. Pobyt w stolicy Walii warto wykorzystać do poznania bliższych i dalszych okolic miasta. Walia, niegdyś centrum górnicze i hutnicze jest malowniczym regionem Wielkiej Brytanii, o czystej naturze i bogatym dziedzictwie historycznym. Cardiff ma doskonałe połączenie z Londynem i stołecznymi portami lotniczymi (podróż autobusem zajmuje 3 godziny, a koleją z Paddington Station - 2 godziny).


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Cardiff
Cardiff, Walia, Wielka Brytania

» Angielski w Cardiff

1 szkoła językowa
Cardiff - stolica Walii, położona jest na jej południowym wybrzeżu. Starannie utrzymany zamek i zabytkowe centrum świadczą o bogatej przeszłości miasta. W Cardiff koniecznie trzeba wybrać się do "Techniquest" - największego w Wielkiej Brytanii Parku Nauki i Techniki z ponad 160 interaktywnymi ekspozycjami...
więcej