strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > bawaria > nuernberg > primus fremdsprachen

primus fremdsprachen

Szkoła języka niemieckiego w Nuernberg, niemiecki w Niemczech

Nasza dobrze zorganizowana szkoła językowa znajduje się w samym sercu Norymbergi (Bawaria). Oferujemy kursy językowe prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są gotowi do skupienia się na indywidualnych potrzebach językowych słuchaczy i znalezienia odpowiedniego podejścia do studentów w czasie zajęć lekcyjnych. Nasza szkoła zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę, a także indywidualne konsultacje mające na celu umieszczenie każdego uczestnika kursu w odpowiedniej grupie językowej. Będziemy szczęśliwi mogąc Ci pomóc, jeśli chodzi o znalezienie zakwaterowania na czas kursu lub przy zakupie biletów komunikacji miejskiej. Zawsze staramy się, abyś czuł się komfortowo, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć pobytem w Niemczech.

Region norymberski jest nie tylko szóstym, co do wielkości obszarem gospodarczym w Niemczech, przez co może zaoferować wiele różnych atrakcyjnych miejsc pracy, ale w rzeczywistości ma do zaoferowania znacznie więcej... Takie miasta jak Fürth i Erlangen można uznać za filary postępu w naszym szybko rozwijającym się regionie, w samym sercu Europy. Oprócz bardzo dobrej infrastruktury i niskich kosztów utrzymania, można również korzystać z szerokiej gamy imprez kulturalnych oraz tętniącej życiem, kosmopolitycznej i niepowtarzalnej atmosfery. Nasze miasto jest otoczone pięknym, frankońskim krajobrazem, który zachęca do uprawiania sportu i wypoczynku.

Chciałbyś wiedzieć więcej?
 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: FaDaF, telc Institute

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH)
  Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH)
  Język niemiecki

  Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang - DSH jest egzaminem wstępnym z języka niemieckiego adresowanym do osób, które chcą podjąć studia na niemieckim uniwersytecie. Egzaminy DSH przeprowadzane są przez wydziały niemieckich uniwersytetów prowadzących studia dla zagranicznych studentów.

 • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Język niemiecki

  TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.

 • The European Language Certificates (telc)
  The European Language Certificates (telc)

  TELC ( The European Language Certificates.) są egzaminami językowymi opracowanymi są w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego - CEF (Common European Framework of Reference for Languages), zgodnie z którym umiejętność posługiwania się językiem obcym oceniana jest na 6 różnych poziomach zaawansowania: A1 (poziom najniższy), A2, B1, B2, C1, C2 (poziom najwyższy).


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: info@primus-fremdsprachen.de
WWW: www.primus-fremdsprachen.de

lokalizacja:
Nuernberg
Middle Franconia, Bawaria, Niemcy

» Niemiecki w Nuernberg

1 szkoła językowa
więcej