strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w meksyku > morelos > cuernavaca > encuentros

ENCUENTROS

Szkoła języka hiszpańskiego w Cuernavaca, hiszpański w Meksyku

» LokalizacjaENCUENTROS

Adres:
Calle Morelos 36, Colonia Acapantzingo, CP 62440 Cuernavaca, Morelos, Mexico

Lokalizacja:
Cuernavaca, Morelos,
Meksyk

» CuernavacaCuernavaca położona jest w odległości 85 km na południe od stolicy kraju Meksyku przy autostradzie M-95. Liczące 1,5 mln mieszkańców miasto jest stolicą Stanu Morelos, głównym ośrodkiem gospodarczym regionu. Pomimo to, miasto zachowało charakter niewielkiego przyjaznego miasteczka. W Cuernavaca historia obecna jest na każdym kroku – miasto harmonijnie łączy przedkolumbijską i kolonialną przeszłość z nowoczesnością współczesnego Meksyku. Zabytkowe centrum z krętymi, brukowanymi uliczkami, malownicze okolice, łagodny klimat i pełna życia, radosna atmosfera przyciągają do miasta rzesze turystów z całego świata. Cuernavaca oferuje wszystkie rozrywki i udogodnienia dużej metropolii, ze świetną i niedrogą komunikacją autobusową włącznie, pozostając jednocześnie miastem o własnym, niepowtarzalnym charakterze. Położona na wysokości ponad 1500 m n.p.m. Cuernavaca cieszy się łagodnym subtropikalnym klimatem. Mieszkańcy mówią, że panuje tu wieczna wiosna – ciepło, czasem nawet gorąco w słońcu i chłodno w cieniu. Okolice Cuernavaca należą do jednych z najpiękniejszych i w Meksyku. Wszystkie główne atrakcje Meksyku – począwszy od stolicy kraju, a na mierzących 6000 m wysokości wulkanach skończywszy znajdują się w odległości jednodniowego wypadu poza miasto.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Cuernavaca
Morelos, Meksyk

» Hiszpański w Cuernavaca

2 szkoły językowe
Cuernavaca położona jest w odległości 85 km na południe od stolicy kraju Meksyku przy autostradzie M-95. Liczące 1,5 mln mieszkańców miasto jest stolicą Stanu Morelos, głównym ośrodkiem gospodarczym regionu. Pomimo to, miasto zachowało charakter niewielkiego przyjaznego miasteczka. W Cuernavaca historia...
więcej