strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > bristol > filton college, bristol

Filton College, Bristol

Szkoła języka angielskiego w Bristol, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaFilton College, Bristol

Adres:
International Office, Filton College, Filton Avenue, Bristol, BS34 7AT, Great Britain

Lokalizacja:
Bristol, South West England, Anglia,
Wielka Brytania

» BristolBristol (blisko 400 tysięcy mieszkańców) położony jest na zachodnim wybrzeżu Anglii, przy ujściu rzeki Avon do Kanału Bristolskiego. To zbudowane wokół portu miasto jest nieformalną stolicą południowo zachodniego regionu Anglii i jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych w Europie. O potencjale gospodarki Bristolu najlepiej świadczy kilka liczb: ponad 160 przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym wybrało Bristol na swoją siedzibę, sektor usług finansowych zatrudnia ponad 40 tysięcy wysokiej klasy specjalistów, port morski jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii, a międzynarodowy port lotniczy obsługuje loty do 25 najważniejszych miast Europy i świata. Jednocześnie Bristol uważany jest za jedno z najpiękniejszych angielskich miast. Decyduje o tym zarówno malownicza linia wybrzeża, jak i wspaniała architektura będąca dziedzictwem liczącej ponad 800 lat historii miasta. Do zabytków klasy zerowej należą zarówno obiekty sakralne: katedra z XIII-XIV wieku, kościół St. Mary Radcliff z XIII-XV wieku czy kaplica Świętego Marka, jak i pochodzące z XV i XVI wieku domy bogatych mieszczan.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Bristol
South West England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Bristol

3 szkoły językowe
Bristol (blisko 400 tysięcy mieszkańców) położony jest na zachodnim wybrzeżu Anglii, przy ujściu rzeki Avon do Kanału Bristolskiego. To zbudowane wokół portu miasto jest nieformalną stolicą południowo zachodniego regionu Anglii i jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych w Europie. O potencjale gospodarki...
więcej