strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > bath > bath spa university college

Bath Spa University College

Szkoła języka angielskiego w Bath, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaBath Spa University College

Adres:
Newton Park Campus, Newton St Loe, Bath, BA2 9BN, Great Britain

Lokalizacja:
Bath, South West England, Anglia,
Wielka Brytania

» BathBath jest miastem wyjątkowym – piękno jego architektury i dziedzictwo historyczne (Bath jest wpisane na listę Dziedzictwa Kulturowego Ludzkości UNESCO) przyciągają turystów z całego świata. Swoją nazwę i sławę miasto zawdzięcza najlepiej zachowanym na świecie łaźniom, które starożytnym Rzymianom służyły do rytualnych, religijnych ablucji. Elegancka architektura w stylu georgiańskim, romantyczne bulwary nad rzeką, Royal Crescent, historyczne zabudowania Opactwa, Pump Room – stanowią główne atrakcje turystyczne Bath i decydują o uroku i niepowtarzalnym pięknie miasta. Bath jest miastem kultury. Obok Theatre Royal, który gości światowej sławy przedstawienia i artystów; w mieście działają jeszcze 3 większe tatry oraz liczne mniejsze sceny. Wśród kin na szczególna uwagę zasługuje studyjne kino Little Theatre, które w swoim repertuarze ma gównie filmy autorskie i kultowe. Przez cały rok w mieście odbywają się liczne festiwale: muzyczne, filmowe, literackie i wiele innych. Kawiarnie i restauracje, w których serwowana jest kuchnia z całego świata, typowe angielskie puby, niedrogie sklepy i uliczne targi – wszystko to decyduje o wyjątkowej atmosferze i atrakcyjności miasta. Bath ma dogodne połączenie z Londynem – dojazd zajmuje zaledwie 90 minut oraz z Bristolem, oddalonym o 15 minut drogi.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Bath
South West England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Bath

1 szkoła językowa
Bath jest miastem wyjątkowym – piękno jego architektury i dziedzictwo historyczne (Bath jest wpisane na listę Dziedzictwa Kulturowego Ludzkości UNESCO) przyciągają turystów z całego świata. Swoją nazwę i sławę miasto zawdzięcza najlepiej zachowanym na świecie łaźniom, które starożytnym Rzymianom służyły...
więcej