strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > liguria > genua > a door to italy

A Door to Italy

Szkoła języka włoskiego w Genui, włoski we Włoszech

Kursy języka włoskiego dostępne przez cały rok na każdym poziomie zaawansowania, od poczatkującego do zaawansowanego. Oferujemy kursy intensywne, długie, przygotowujące do egzaminów z języka włoskiego oraz różnorodne programy kulturalne.

Kursy są prowadzone są przez doświadczonych, profesjonalnych nauczycieli w naszej przyjaznej szkole w centrum Genui, niedaleko Cinque Terre i Portofino.

Proponujemy różne rodzaje zakwaterowania oraz szerki wybór propozycji spędzania wolnego czasu, dzięki czemu nauka języka włoskiego w naszej szkole staje się wspaniałym przeżyciem. Kursy języka włoskiego A Door to Italy posiadają akredytację włoskiego Ministerstwa Edukacji oraz ASILS i EDUITALIA. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym egzaminów CELI.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: ASILS, EDUITALIA
 • Szkoła jest uznana przez: Italian Ministry of Education, Swedish CSN, German Bildungsurlaub, RIT Usa, CELI and AIL exam centre

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Język włoski

  CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

 • Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri (PLIDA)
  Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri (PLIDA)
  Język włoski

  PLIDA - Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri jest certyfikatem opracowanym na potrzeby organizacji Dante Aligheri we współpracy z włoskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych i z Uniwersytetem La Sapienza w Rzymie.

 • Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Język włoski

  CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia, prowadzi badania z zakresu weryfikacji i oceny kompetencji językowych. Działające od 2005 roku jako niezależny ośrodek akademicki, CVCL jest autorem serii egzaminów z języka włoskiego jako języka obcego.

  CELI
  Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana (CELI)
  Język włoski

  Egzaminy CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana) są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego ogólnego, opracowanymi przez CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia.

 • AIL

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Genua
Genoa, Liguria, Włochy

» Włoski w Genui

2 szkoły językowe
Licząca blisko 700 tysięcy mieszkańców Genua położona jest na wybrzeżu Morza Liguryjskiego w północnozachodniej części Włoch. Genua jest jednym z najwspanialszych miast Europy, ważnym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym oraz największym portem we Włoszech. Historia miasta sięga czasów rzymskich...
więcej