strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > totnes > totnes european school

Totnes European School

Szkoła języka angielskiego w Totnes, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaTotnes European School

Adres:
4 Birdwood Court, Totnes, Devon, TQ9 5SG, U.K., Great Britain

Lokalizacja:
Totnes, South West England, Anglia,
Wielka Brytania

» TotnesTotnes jest niewielkim miasteczkiem położonym w Devonie, w jednym z najpiękniejszych regionów Wielkiej Brytanii. Słynne nadmorskie kurorty angielskiej Riwiery - Torquay - Paignton - Brixham znajdują się w odległości krótkiej jazdy autobusem (niecałe 10 km). Z Totnes blisko jest także do Dartmoor – znanego z wyjątkowego piękna dzikiej natury Narodowego Parku z rozległymi wrzosowiskami, osłoniętymi dolinkami i skalistymi wzgórzami. Totnes ma dogodne połączenie ze słynnymi miastami Devonu: Exeter i Plymouth, a podróż koleją do Londynu zajmuje zaledwie 3 i pół godziny. Liczące 8 tysięcy mieszkańców miasteczko jest spokojne i bezpieczne, a jego mieszkańcy serdeczni i niezwykle gościnni.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Totnes
South West England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Totnes

1 szkoła językowa
Totnes jest niewielkim miasteczkiem położonym w Devonie, w jednym z najpiękniejszych regionów Wielkiej Brytanii. Słynne nadmorskie kurorty angielskiej Riwiery - Torquay - Paignton - Brixham znajdują się w odległości krótkiej jazdy autobusem (niecałe 10 km). Z Totnes blisko jest także do Dartmoor – znanego...
więcej