strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > munster > scariff > clare english language school (cels)

Clare English Language School (CELS)

Szkoła języka angielskiego w Scariff, angielski w Irlandii

» LokalizacjaClare English Language School (CELS)

Adres:
Office Address: Sonas, Ogonnelloe, Scariff, Co. Clare, Ireland

Lokalizacja:
Scariff, County Clare, Munster,
Irlandia

» ScariffScariff jest niewielkim, przyjaznym miastem w zachodniej Irlandii, w hrabstwie Clare, położonym w malowniczej okolicy nad spokojnymi wodami jeziora Lough Derg. Miasto znajduje się w samym centrum krainy Shannon, zaledwie 35 km od Limerick, 64 od Galway i 40 km od międzynarodowego lotniska w Shannon, a podróż samochodem do Dublina, czy głównych miast hrabstwa Cork zajmuje od dwóch do trzech godzin. Hrabstwo Clare znane jest z gościnności mieszkańców, tradycyjnej muzyki irlandzkiej granej w każdym niemal pubie oraz wspaniałych krajobrazów: klifów Moher na zachodnim wybrzeżu Atlantyku oraz krainy Burren – z niespotykanymi nigdzie indziej formami krajobrazu i unikalną florą. Historyczne miasta: Limerick ze słynnym zamkiem King John's Castle średniowieczne Craggaunowen w pobliżu Quin, oraz Birr z malowniczym zamkiem, nowoczesne i pełne gwaru Galway, zabytkowe budowle i kościoły oraz wspaniała sieć lokalnych dróg wijących się pomiędzy łagodnymi wzgórzami i dobra komunikacja sprawiają, że pobyt w Scariff może być niezapomnianym przeżyciem.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Scariff
County Clare, Munster, Irlandia

» Angielski w Scariff

1 szkoła językowa
Scariff jest niewielkim, przyjaznym miastem w zachodniej Irlandii, w hrabstwie Clare, położonym w malowniczej okolicy nad spokojnymi wodami jeziora Lough Derg. Miasto znajduje się w samym centrum krainy Shannon, zaledwie 35 km od Limerick, 64 od Galway i 40 km od międzynarodowego lotniska w Shannon,...
więcej