strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > exmouth > exmouth language academy

Exmouth Language Academy

Szkoła języka angielskiego w Exmouth, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaExmouth Language Academy

Adres:
Maerbrook, Maer Road, Exmouth, Devon, EX8 2DB, Great Britain

Lokalizacja:
Exmouth, South West England, Anglia,
Wielka Brytania

» ExmouthPołożne w hrabstwie Devon, na południowym wybrzeżu Anglii, Exmouth cieszy się - dzięki ciepłemu prądowi morskiemu - wyjątkowo ciepłym i łagodnym klimatem. Do Exmouth warto przyjechać nie tylko ze względu na klimat. Wysokie klify i tajemnicze wrzosowiska zachęcają do pieszych wędrówek. Są tu wspaniałe warunki do gry w golfa, tenisa i krykieta, jazdy konnej i żeglowania. Devon to kraina związana z mitami i legendami Anglii - mityczny Avalon, ojczyzna Wilhelma Zdobywcy i Ryszarda Lwie-Serce. Niektórzy twierdzą, że to właśnie w Devon znajdują się najpiękniejsze katedry i zamki Anglii.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Exmouth
South West England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Exmouth

1 szkoła językowa
Położne w hrabstwie Devon, na południowym wybrzeżu Anglii, Exmouth cieszy się - dzięki ciepłemu prądowi morskiemu - wyjątkowo ciepłym i łagodnym klimatem. Do Exmouth warto przyjechać nie tylko ze względu na klimat. Wysokie klify i tajemnicze wrzosowiska zachęcają do pieszych wędrówek. Są tu wspaniałe...
więcej