strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > newbury > vacational studies

Vacational Studies

Szkoła języka angielskiego w Newbury, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaVacational Studies

Adres:
Pepys’ Oak, Tydehams, Newbury, Berkshire RG14 6JT, Great Britain

Lokalizacja:
Newbury, South East England, Anglia,
Wielka Brytania

» NewburyNewbury jest niewielkim miastem położonym w Berkshire Downs, malowniczym i bezpiecznym regionie południowej Anglii. Miasto leży na przecięciu dróg, 70 km na zachód od Londynu, w odległości jednej godziny drogi od Oxfordu, Bristolu i południowego wybrzeża Anglii. Newbury jest typowym miastem handlowym. Tradycyjne targi miejskie, których historia sięga 1204 roku, odbywają się po dziś dzień w każdy czwartek i sobotę. Na rozłożonych w Rynku głównym targowych stoiskach można kupić wszystko: od ubrań po żywność i owoce. W Newbury tradycja przeplata się nowoczesnością. W historycznym, zamkniętym dla ruchu kołowego centrum miasta, małe niezależne sklepiki sąsiadują z większymi centrami handlowymi, a modne restauracje z tradycyjnymi pubami i kawiarenkami.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Newbury
South East England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Newbury

2 szkoły językowe
Newbury jest niewielkim miastem położonym w Berkshire Downs, malowniczym i bezpiecznym regionie południowej Anglii. Miasto leży na przecięciu dróg, 70 km na zachód od Londynu, w odległości jednej godziny drogi od Oxfordu, Bristolu i południowego wybrzeża Anglii. Newbury jest typowym miastem handlowym....
więcej