strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > andaluzja > sewilla > linc escuela de español

Linc Escuela de Español

Szkoła języka hiszpańskiego w Sewilli, hiszpański w Hiszpanii

» LokalizacjaLinc Escuela de Español

Adres:
General Polavieja 13, 41004 Sevilla, Spain

Lokalizacja:
Sewilla, Sevilla, Andaluzja,
Hiszpania

» SewillaHistoria Sewilli, jednego z najsłynniejszych andaluzyjskich miast Hiszpanii sięga czasów rzymskich - jednym z najciekawszych zabytków jest mały rzymski akropol ufundowany przez Juliusza Cezara. Przez wieki Sewilla była centrum najpierw kultury mauretańskiej, później renesansu, a wreszcie ostoją tradycyjnej kultury andaluzyjskiej. XVI-wieczna maksyma "Qui non ha visto Sevilla non ha visto maravilla" (kto nie zobaczył Sewilli, nie zobaczył cudu) jest aktualna także dzisiaj. Co warto zobaczyć w Sewilli? Katedrę, najwspanialszy zabytek miasta i najwyższą gotycką budowę świata, w której pochowany jest Krzysztof Kolumb; pałac królewski Alcázar; muzeum Casa Lonja, w którym przechowywane są dokumenty związane z podbojem Nowego Świata; dzielnicę żydowską Barrio de Santa Cruz, Museo Prowincional de Bellas Artes z dziełami artystów z Sewilli, ale także El Greco i holenderskiego mistrza Jana Breughela. Ale do Sewilli warto przyjechać także po to by poczuć unikalną atmosferę tego typowo andaluzyjskiego miasta, gdzie w niezliczonych kawiarniach i barach serwowane są lekkie regionalne potrawy, wino leje się strumieniami, a mieszkańcy i goście bawią się przy dźwiękach flamenco.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Sewilla
Sevilla, Andaluzja, Hiszpania

» Hiszpański w Sewilli

4 szkoły językowe
Historia Sewilli, jednego z najsłynniejszych andaluzyjskich miast Hiszpanii sięga czasów rzymskich - jednym z najciekawszych zabytków jest mały rzymski akropol ufundowany przez Juliusza Cezara. Przez wieki Sewilla była centrum najpierw kultury mauretańskiej, później renesansu, a wreszcie ostoją tradycyjnej...
więcej