strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > shrewsbury > severnvale academy

Severnvale Academy

Szkoła języka angielskiego w Shrewsbury, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaSevernvale Academy

Adres:
25 Claremont Hill, Shrewsbury, Shropshire, England SY1 1RD, Great Britain

Lokalizacja:
Shrewsbury, West Midlands, Anglia,
Wielka Brytania

» ShrewsburyShrewsbury jest niewielkim, liczącym 90 tys. mieszkańców miasteczkiem malowniczo położonym nad rzeką Severn, w hrabstwie Salop w odległości godziny drogi od portów lotniczych w Birmingham i Manchesterze oraz ok. 3 godziny z londyńskiego Heathrow. Miasto ma bogatą, liczącą ponad 1000 lat historię. Warto przejść się krętymi uliczkami starego miasta, by odkryć jego wspaniałe zabytki - malownicze ruiny zamku, pochodzące z XI-XV wieku kościoły pod wezwaniem Św. Krzyża i NMP, Old Market House, Guildhall oraz typowe biało-czarne domy mieszczańskie. Dzisiejsze Shrewsbury to tętniące życiem miasto handlowe z nowoczesnymi obiektami użyteczności publicznej - przyjazne i bezpieczne.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Shrewsbury
West Midlands, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Shrewsbury

2 szkoły językowe
Shrewsbury jest niewielkim, liczącym 90 tys. mieszkańców miasteczkiem malowniczo położonym nad rzeką Severn, w hrabstwie Salop w odległości godziny drogi od portów lotniczych w Birmingham i Manchesterze oraz ok. 3 godziny z londyńskiego Heathrow. Miasto ma bogatą, liczącą ponad 1000 lat historię. Warto...
więcej