strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > owernia > vichy > cavilam

CAVILAM

Szkoła języka francuskiego w Vichy, francuski we Francji

» LokalizacjaCAVILAM

Adres:
1 Avenue Des Celestins – 03200 Vichy, France

Lokalizacja:
Vichy, Allier, Owernia,
Francja

» VichyPołożone w centrum Francji, na północy regionu Auvergne, liczące 75 tys. mieszkańców Vichy jest znanym na całym świecie uzdrowiskiem z leczniczymi źródłami. Miasto znajduje się w malowniczej okolicy nad brzegami rzeki Allier, w pobliżu Parku Narodowego Parc Régional des Vilcans d'Auvergne. Rozległe tereny zielone i zadbane parki oraz nowoczesna infrastruktura miejska sprawiają, że Vichy jest miastem przyjaznym, zarówno dla mieszkańców, jak i licznie odwiedzających je turystów. Nowoczesne obiekty sportowe (Parc Omnisports) pozwalają na uprawiani niemal każdego sportu. Miłośnicy kultury mają do swojej dyspozycji operę, teatry, kina i sale koncertowe, a miłośnicy hazardu - tor wyścigów konnych i kasyna. Vichy jest doskonałą bazą wypadową dla turystów chcących poznać piękne zakątki regionu Auvegne i Bourbonnais, wybrać się na weekendową wycieczkę do Paryża, Lyonu albo zwiedzić malowniczy region Provence.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Vichy
Allier, Owernia, Francja

» Francuski w Vichy

1 szkoła językowa
Położone w centrum Francji, na północy regionu Auvergne, liczące 75 tys. mieszkańców Vichy jest znanym na całym świecie uzdrowiskiem z leczniczymi źródłami. Miasto znajduje się w malowniczej okolicy nad brzegami rzeki Allier, w pobliżu Parku Narodowego Parc Régional des Vilcans d'Auvergne. Rozległe...
więcej