strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > torquay > lal torbay

LAL Torbay

Szkoła języka angielskiego w Torquay, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaLAL Torbay

Adres:
Conway Road, Paignton, Torbay, Devon, TQ4 5LH, Great Britain

Lokalizacja:
Torquay, South West England, Anglia,
Wielka Brytania

» TorquayTorquay jest nadmorskim kurortem wypoczynkowym położonym w jednej z najpiękniejszych części południowo zachodniej Anglii. Torquay wraz z niewielkim miasteczkiem Paignton oraz rybackim portem Brixham tworzą krainę zwaną Torbay. Torbay to 35 km wybrzeża z piaszczystymi plażami, czerwono-żółtymi klifami z piasku i kamienia, egzotyczną roślinnością, pięknymi ogrodami oraz licznymi portami i przystaniami żaglowymi. Ciepły Prąd Zatokowy (Gulf Stream) oraz naturalna osłona przed wpływami Atlantyku sprawiają, że Torbay - zwany często Angielską Riwierą, cieszy się najłagodniejszym klimatem w całej Wielkiej Brytanii. Samo Torquay jest chętnie odwiedzane przez wszystkich, którzy naukę angielskiego chcą połączyć z wakacyjnym wypoczynkiem. Stąd blisko jest do takich znanych atrakcji południowego Devonu jak: park narodowy Dartmoor, czy miasta Plymouth oraz Exeter. Wspaniałe krajobrazy, śródziemnomorska roślinność, możliwość uprawiania różnorodnych sportów wodnych, wycieczki statkami, bogate życie nocne oraz prawdziwie międzynarodowa atmosfera sprawiają, że planując wyjazd na kurs językowy warto wziąć pod uwagę Torquay.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Torquay
South West England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Torquay

1 szkoła językowa
Torquay jest nadmorskim kurortem wypoczynkowym położonym w jednej z najpiękniejszych części południowo zachodniej Anglii. Torquay wraz z niewielkim miasteczkiem Paignton oraz rybackim portem Brixham tworzą krainę zwaną Torbay. Torbay to 35 km wybrzeża z piaszczystymi plażami, czerwono-żółtymi klifami...
więcej