strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > munster > cork > cork english college

Cork English College

Szkoła języka angielskiego w Cork, angielski w Irlandii

» LokalizacjaCork English College

Adres:
30 – 32 St. Patrick’s Quay, Cork, Ireland

Lokalizacja:
Cork, County Cork, Munster,
Irlandia

» CorkPołożone na południowo wschodnim wybrzeżu Irlandii, Cork jest o 400 lat starsze od Dublina. Niestety, większość jego zabytków została zniszczona w czasie licznych katastrof, które nawiedzały miasto: pożarów, powodzi lub wojen. Cork jest czyste i nowoczesne, ze świetnie prosperującą dzielnicą handlową i ciekawym życiem nocnym. Warto zobaczyć Kościół Św. Anny, który jest symbolem miasta, katedrę z przełomu XVIII i XIX wieku oraz zajrzeć do Crawford Municipl Art Gallery, w której prezentowana jest wyjątkowa kolekcja sztuki irlandzkiej. Liczne, otwarte do późnej nocy puby zachęcają do pogawędki z gościnnymi, otwartymi na przybyszów mieszkańcami. Niezwykłe wrażenie sprawiają dzikie okolice na zachód od miasta - bujna roślinność, bogactwo ryb i wyboiste drogi nadają specyficzny charakter tej części wybrzeża Irlandii.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

lokalizacja:
Cork
County Cork, Munster, Irlandia

» Angielski w Cork

3 szkoły językowe
Położone na południowo wschodnim wybrzeżu Irlandii, Cork jest o 400 lat starsze od Dublina. Niestety, większość jego zabytków została zniszczona w czasie licznych katastrof, które nawiedzały miasto: pożarów, powodzi lub wojen. Cork jest czyste i nowoczesne, ze świetnie prosperującą dzielnicą handlową...
więcej