strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > munster > cork > cork english college

Cork English College

Szkoła języka angielskiego w Cork, angielski w Irlandii
Cork English College jest członkiem Quality English, a nasze kursy angielskiego jako języka obcego posiadają autoryzację Ministerstwa Edukacji. Ponadto CEC ma znak jakości ISO 9001:2000. Gwarantujemy najwyższej jakości kursy prowadzone w przyjaznej atmosferze z indywidualnym podejściem do każdego studenta. W 2008 roku Cork English College obchodził 30 lecie istnienia, międzynarodową renomę szkoły zbudowaliśmy na wysokiej jakości nauczania. CEC oferuje szeroki wybór wysokiej jakości kursów prowadzonych przez cały rok na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym angielski dla biznesu, kursy przygotowujące do egzaminów oraz letnie kursy z programem wypoczynkowym dla młodszych słuchaczy. Oferujemy także kursy specjalistyczne – od kursów dla nauczycieli języka (w ramach programu Comenius) po kursy angielskiego dla lotnictwa i angielskiego dla wojskowości. Zakwaterowanie u rodzin, w mieszkaniach studenckich oraz w luksusowych apartamentach.
więcej

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Quality English, MEI-RELSA, FIYTO, ALTO
 • Szkoła jest uznana przez: ACELS, Dept of Education, ISO9001:2000

» Oferowane kursy

kurs grupa wiek. długość intensywność wielkość grupy zakwaterowanie cena od poziomy  
Kurs wakacyjny dla dorosłych
16+ lat od 1 tyg. 20-28 8-10 rodzina
hotel
internat
apartament
pocz., pods., śred., zaaw. więcej
Kurs całoroczny dla dorosłych
16+ lat od 1 tyg. 20-28 8-10 rodzina
hotel
internat
apartament
pocz., pods., śred., zaaw. więcej
Kurs wakacyjny dla dzieci i młodzieży
10-17 lat od 2 tyg. 15 13-15 rodzina
hotel
internat
apartament
pocz., pods., śred., zaaw. więcej
Kurs całoroczny dla dzieci i młodzieży
10-17 lat od 1 tyg. 15 13-15 rodzina
hotel
apartament
pocz., pods., śred., zaaw. więcej
Kurs przygotowujący do egzaminów
17+ lat od 10 tyg. 20 8-10 rodzina
hotel
internat
apartament
śred., zaaw. więcej
Kurs Executive
23+ lat od 1 tyg. 20-30 5 rodzina
hotel
internat
apartament
pocz., pods., śred., zaaw. więcej

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  FCE,
  First Certificate in English (FCE)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE,
  Cambridge English: Advanced (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
  CPE
  Cerificate of Proficiency in English (CPE)
  Język angielski

  CPE - Certificate of Proficiency in English jest najbardziej zaawansowanym egzaminem z języka angielskiego jako języka obcego organizowanym przez kapitułę Cambridge ESOL. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz zróżnicowania stylu wypowiedzi. CPE odpowiada poziomowi C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEF.
 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEIC®,
  Test of English for International Communication (TOEIC®)
  Język angielski

  TOEIC® Test of English for International Communication, opracowany przez ETS jest testem sprawdzającym umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach związanych z pracą zawodową w środowisku anglojęzycznym i międzynarodowym.
  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


 • TIE

» Kursy specjalistyczne

 • bankowość (na życzenie)
 • biznes
 • dla sekretarek (na życzenie)
 • dziennikarstwo (na życzenie)
 • finanse (na życzenie)
 • hotelarstwo (na życzenie)
 • informatyka (na życzenie)
 • marketing (na życzenie)
 • mechanika (na życzenie)
 • prawo (na życzenie)
 • turystyka (na życzenie)
 • zarządzanie (na życzenie)

 • Angielski dla lotnictwa (ICAO kurs 291), angielski dla celów wojskowych (Stanag 6001), szkolenia dla nauczycieli (Comenius Funded)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Angielski w Cork

2 szkoły językowe
Położone na południowo wschodnim wybrzeżu Irlandii, Cork jest o 400 lat starsze od Dublina. Niestety, większość jego zabytków została zniszczona w czasie licznych katastrof, które nawiedzały miasto: pożarów, powodzi lub wojen. Cork jest czyste i nowoczesne, ze świetnie prosperującą dzielnicą handlową...
więcej