strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > oksford > regent oxford

Regent Oxford

Szkoła języka angielskiego w Oksfordzie, angielski w Wielkiej Brytanii

W Regent Oxford studenci mogą poczuć atmosferę poważnych studiów akademickich w przyjaznym i ciepłym otoczeniu. Szkoła zajmuje imponujący wiktoriański budynek, otoczony wspaniałym, rozległym ogrodem. Jesteśmy w odległości 15 minut spacerem od centrum miasta. Regent Oxford znana jest z wysokich standardów akademickich zarówno w kraju, jak i za granicą. Cała nasza kadra nauczycielska jest wykwalifikowana i oddana pracy dydaktycznej. Studenci często mówią, że o wyjątkowej atmosferze naszej szkoły decyduje profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem do każdego.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: British Council, EnglishUK, Education UK


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Oksford
South East England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Oksfordzie

3 szkoły językowe
Oxford, siedziba najstarszego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii jest chyba najsłynniejszym uniwersyteckim miastem na świecie. W mieście, w którym obecnie uczy się ponad 25 tysięcy brytyjskich i zagranicznych studentów, jest 36 zabytkowych uniwersyteckich college’ów. Większość z nich powstała w XV, XVI...
więcej