strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > langwedocja-roussillon > perpignan > cuef – centre universitaire d’études françaises university of perpignan

CUEF – Centre Universitaire d’Études Françaises
University of Perpignan

Szkoła języka francuskiego w Perpignan, francuski we Francji

Kursy języka i kultury francuskiej.

Każdego roku, w założonym w XIV wieku Uniwersytecie Perpignan studiuje 10 tysięcy studentów. Perpignan położone jest w południowej Francji, pomiędzy Pirenejami (60 km) a Morzem Śródziemnym (10 km) i niedaleko granicy z Hiszpanią (30 km). Nasi studenci mogą w pełni korzystać z oferty kulturalnej miasta i warunków geograficznych jego okolic.

Studium Języka Francuskiego służy studentom swoim bogatym, 25. letnim doświadczeniem, dzięki czemu mogą oni w pełni wykorzystać swój pobyt w Uniwersytecie Perpignan.

Nowości w lecie 2019

 • francuski jako język dyplomacji
 • francuski dla celów akademickich
 • turystyka i wina


 

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: ADCUEFE- Groupement FLE
 • Szkoła jest uznana przez: Label FLE, CIEP, CCIP

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
 • Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP)
  Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP)
  Język francuski

  Dyplomy językowe Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP) potwierdzają praktyczną, użytkową znajomość w mowie i w piśmie języka francuskiego używanego w sytuacjach związanych z pracą zawodową. Przeprowadzane są na różnych poziomach zaawansowania, powiązanych z poziomami CEF (Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego) Rady Europy.

  TEF
  Test d'Evaluation de Français (TEF)
  Język francuski

  Test d’Evaluation de Français (TEF), opracowany przez Paryską Izbę Przemysłowo Handlową (Chambre de commerce et d’industrie de Paris - CCIP) jest testem potwierdzającym kompetencje językowe z języka francuskiego ogólnego, ze szczególnym naciskiem na umiejętność rozumienia oraz mówienia.
 • Test de connaissance du français (TCF)
  Test de connaissance du français (TCF)
  Język francuski

  TCF - Test de connaissance du français jest testem sprawdzającym znajomość języka francuskiego opracowanym przez CIEP i sygnowanym przez francuskie Ministerstwo Edukacji.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Perpignan
Pyrénées-Orientales, Langwedocja-Roussillon, Francja

» Francuski w Perpignan

1 szkoła językowa
Perpignan jest najdalej na południe wysuniętym miastem Francji, głównym ośrodkiem historycznej krainy Roussillon, dawnej stolicy Królestwa Majorki Liczące około 100 tysięcy mieszkańców miasto jest malowniczo położone pośród złotych i zielonych winnic, na wybrzeżu Morza Śródziemnego, we francuskiej części...
więcej