strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > christchurch > christian english language centre

Christian English Language Centre

Szkoła języka angielskiego w Christchurch, angielski w Wielkiej Brytanii

CELC prowadzi wysokiej jakości kursy języka angielskiego w spokojnej i przyjaznej atmosferze od 1977 roku. Szkoła położona jest na pięknym, południowym wybrzeżu Anglii. Wszyscy nasi nauczyciele są wysoko wykwalifikowani i zaangażowani w zapewnienie optymalnej i efektywnej nauki. Dodatkowo robimy wszystko, aby pobyt naszych studentów w Wielkiej Brytanii był niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy wycieczki, zajęcia sportowe oraz inne zajęcia pozalekcyjne i służymy przyjacielską radą o tym, jak w pełni wykorzystać swój pobyt.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1977

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: EnglishUK; RALSA
 • Szkoła jest uznana przez: British Council

» Oferowane kursy

kurs grupa wiek. długość intensywność wielkość grupy zakwaterowanie cena od poziomy  
Kurs wakacyjny dla dorosłych
16+ lat od 2 tyg. 20 12 rodzina od 904,06 zł* (£185,00), 1 tyg., 20 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs całoroczny dla dorosłych
16+ lat 2 tyg. 20 12 rodzina od 855,19 zł* (£175,00), 1 tyg., 20 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs całoroczny dla dorosłych
Medical English
od 2 tyg. 25 12 rodzina od 1099,53 zł* (£225,00), 1 tyg., 25 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs wakacyjny dla dzieci i młodzieży
13+ lat 2-3 tyg. 20 12 internat pods., śred., zaaw. więcej
Kurs przygotowujący do egzaminów
16+ lat od 2 tyg. 25 12 rodzina od 1050,66 zł* (£215,00), 1 tyg., 25 lekcji tygodniowo śred., zaaw. więcej
* Orientacyjna cena w PLN, przeliczona na podstawie ostatniego kursu NBP.

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  KET,
  Key English Test (KET)
  Język angielski

  KET jest egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie (można do niego przystąpić po około 180 - 200 godzinach nauki). KET odpowiada poziomowi A2 Europejskiego Systemem Opis Kształcenia Językowego - CEF.
  PET,
  Preliminary English Test (PET)
  Język angielski

  PET jest egzaminem potwierdzającym praktyczną znajomość języka angielskiego w codziennych sytuacjach na poziomie średniozaawansowanym (ok. 380 godzin nauki). Egzamin koncentruje się na umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach w angielskojęzycznym otoczeniu. PET odpowiada poziomowi B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  FCE,
  First Certificate in English (FCE)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE,
  Cambridge English: Advanced (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
  CPE
  Cerificate of Proficiency in English (CPE)
  Język angielski

  CPE - Certificate of Proficiency in English jest najbardziej zaawansowanym egzaminem z języka angielskiego jako języka obcego organizowanym przez kapitułę Cambridge ESOL. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz zróżnicowania stylu wypowiedzi. CPE odpowiada poziomowi C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEF.

 • IELTS on request

» Kursy specjalistyczne

 • biznes (na życzenie)

 • Prosimy o kontakt w sprawie kursów języka specjalistycznego: English@celcuk.com

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole

Christian English Language Centre logo

Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: english@celcuk.com
WWW: www.celcuk.com

lokalizacja:
Christchurch
Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Christchurch

1 szkoła językowa
Christchurch (ok. 45 tysięcy mieszkańców) jest historycznym miastem położonym w Dorset na południowym wybrzeżu Anglii. Miasto wraz z pobliskim Bournemouth oraz Poole stanowi jeden organizm miejski. Christchurch zostało założone około 650 roku w miejscu połączenia dwóch rzek: Avon i Stour. Do lokalizacji...
więcej