strona główna > szkoły językowe > śląskie > katowice > elsinore school of english

Elsinore School of English

Szkoła języka angielskiego w Katowicach
oferta lokalizacja kontakt

Szkoła Elsinore to liderzy w nauczaniu angielskiego Metodą Callana – najszybszą i według badań najskuteczniejszą metodą bezpośrednią. Akredytacja Callan Method Organisation gwarantuje wysoki poziom nauczania i stałą weryfikację efektów naszego nauczania przez kadrę międzynarodową.

Uczymy aktywnie przez mówienie, od pierwszej lekcji angażując studenta w rozmowę i cały czas w praktyce szlifując poprawność użycia języka, zarówno gramatyczną, w wymowie oraz leksykalną. Nasze kursy są dynamiczne, efektywne i błyskawiczne. Ciągłe użycie języka na zajęciach eliminuje do minimum konieczność dodatkowej pracy w domu, utrwala materiał i zapewnia swobodę mówienia.

Metoda Callana świetnie sprawdza się także w wersji online, którą chętnie wybiera wielu naszych nowych i dotychczasowych studentów.

Nasi lektorzy oferują uczniom swoje wieloletnie doświadczenie, pasję i zaangażowanie, które przekłada się na świetne zajęcia i szybkie opanowanie języka.

Rezultaty potwierdzamy wysoką zdawalnością egzaminów Cambridge, nieustającym zainteresowaniem nowych studentów i ugruntowaną od 1994 roku reputacją.

 

Rok założenia: 1994

» Nauczane języki:
 • angielski
» Oferowane kursy:
 • dla dzieci <15 lat
 • konwersacje
 • kursy dla firm i instytucji
 • kursy języka ogólnego
 • kursy języka specjalistycznego
 • lekcje indywidualne
 • przygotowujące do egzaminów
» Terminy kursów:
 • semestralne
 • wakacyjne

» Poziomy zaawansowania:
 • początkujący, podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany
» Nauczyciele:
 • absolwenci filologii obcych, Kwalifikowani wieloletni lektorzy metody Callana
» Stosowane podręczniki:
Callan Method 1- 12, Callan for Kids, Callan for Business, Callan Method Organisation Ltd.
» Wyposażenie szkoły i pomoce dydaktyczne:
 • Internet, biblioteka, pomoce audiowizualne, programy komputerowe wspomagające naukę języka, tablice interaktywne
» Kursy przygotowujące do egzaminów:
 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  A2 Key,
  A2 Key, formerly known as Cambridge English: Key (KET) (A2 Key)
  Język angielski

  KET jest egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie (można do niego przystąpić po około 180 - 200 godzinach nauki). KET odpowiada poziomowi A2 Europejskiego Systemem Opis Kształcenia Językowego - CEF.
  B1 Preliminary,
  B1 Preliminary, formerly known as Cambridge English: Preliminary (PET) (B1 Preliminary)
  Język angielski

  PET jest egzaminem potwierdzającym praktyczną znajomość języka angielskiego w codziennych sytuacjach na poziomie średniozaawansowanym (ok. 380 godzin nauki). Egzamin koncentruje się na umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach w angielskojęzycznym otoczeniu. PET odpowiada poziomowi B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  B2 First,
  B2 First, formerly known as Cambridge English: First (FCE) (B2 First)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE,
  C1 Advanced, formerly known as Cambridge English: Advanced (CAE) (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
  C2 Proficiency
  C2 Proficiency, formerly known as Cambridge English: Proficiency (CPE) (C2 Proficiency)
  Język angielski

  CPE - Certificate of Proficiency in English jest najbardziej zaawansowanym egzaminem z języka angielskiego jako języka obcego organizowanym przez kapitułę Cambridge ESOL. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz zróżnicowania stylu wypowiedzi. CPE odpowiada poziomowi C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEF.

» Informacje o szkole

Elsinore School of English logo

Telefon: kliknij aby pokazać...

E-mail: szkola.elsinore@gmail.com
WWW: www.elsinore-angielski.katowice.pl

W przypadku kontaktu ze szkołą, prosimy o powołanie się na serwis www.naukajezyka.pl. Dziękujemy.

ul. Gliwicka 57
40-853 Katowice
Śląskie, Polska

» Szkoły w Katowicach

18 szkół językowych
więcej