strona główna > tanie noclegi > wielka brytania > anglia > surbiton

Tanie noclegi w Surbiton, Wielka Brytania

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Surbiton

Broadway Lodge Bed And Breakfast
Hotel 1*

Lokalizacja: 41 The Broadway, Surbiton
od 210,13 zł (za pokój prywatny)
A 5-minute drive from Surbiton Train Station, Broadway Lodge Bed and Breakfast offers comfortable guest house accommodation around 14 miles from Heathrow Airport.
» rezerwacja online    » więcej

Surbiton, Wielka Brytania

Surbiton jest niewielkim miasteczkiem, położonym nad Tamizą, zaledwie dwa kilometry na południe od Kingston-upon-Thames. Miasto ma doskonałe połączenie z Londynem - przez Surbiton przejeżdżają pociągi jadące w kierunku Hampshire i Dorset. Podróż koleją z Londynu (ze stacji Waterloo) do Surbiton zajmuje zaledwie 15 minut – to mniej niż dojazd z centrum Londynu na przedmieścia. Surbiton jest spokoje ale nie nudne. Ciekawa architektura budynków przy głównych ulicach miasta, bogate wnętrza kościołów i centrum handlowe z małymi sklepikami przyciągają mieszkańców i przyjezdnych. Wieczorami zapełniają się liczne w mieście puby i restauracje. Surbiton jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy...

» Szukaj noclegów

» Hotele

1 hotel
Surbiton
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry