strona główna > tanie noclegi > wielka brytania > anglia > swanage

Tanie noclegi w Swanage, Wielka Brytania

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Swanage

YHA Swanage
Hotel

Lokalizacja: Cluny, Cluny Crescent, Swanage
Mozliwosc zameldowania przez całą dobę, Bar, Gril, Wypożyczalnia rowerów, Parking dla rowerów, Śniadanie, Telefon na kartę, Wspólna sala, Pokój zabaw, Internet, Karty zamiast kluczy, Kuchnia, Pościel w...
» rezerwacja online    » więcej

Swanage, Wielka Brytania

Swanage jest popularnym nadmorskim kurortem na południowym wybrzeżu Anglii, oddalonym około 2 godziny 30 minut jazdy pociągiem od Londynu Długie, piaszczyste plaże, czysta woda i zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz łagodny ciepły klimat. Swanage zachowało atmosferę małego miasteczka - jest tu spokojnie i bezpiecznie, a mieszkańcy są serdeczni i gościnni. Liczne tradycyjne angielskie puby, restauracje, winiarnie, kawiarnie, parki rozrywki, teatr i kino oraz koncerty, festiwale, dyskoteki i zachęcające do pieszych wędrówek okolice sprawiają, że Swanage jest idealnym miejscem na udane wakacje.

» Szukaj noclegów

» Hotele

6 hoteli
Swanage
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry