strona główna > tanie noclegi > wielka brytania > anglia > abingdon

Tanie noclegi w Abingdon, Wielka Brytania

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Abingdon

De Vere Venues Milton Hill House
Hotel 1*

Lokalizacja: Milton Hill, Steventon, Abingdon
od 239,45 zł (za pokój prywatny)
Ta piękna georgiańska rezydencja położona jest na terenie zacisznej posesji o powierzchni 8 hektarów i dysponuje basenem, zapleczem rekreacyjnym i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.
» rezerwacja online    » więcej

Abingdon, Wielka Brytania

Abingdon jest niewielkim miastem, położonym w hrabstwie Oxfordshire, niedaleko Oksfordu, przy drodze A34. Swoją dzisiejszą nazwę miasto zawdzięcza benedyktyńskiemu opactwu zwanemu Abbandun (Wzgórze Ebba). Dwie główne drogi prowadzące do Abingdon przecinają rzeki Tamizę i Ock. Tamiza zawsze odgrywała ważną rolę w życiu miasta - także dzisiaj wiele ważnych imprez organizowanych jest nad jej brzegami. Piękne i starannie utrzymane nabrzeżne parki i ogrody przyciągają spragnionych wypoczynku mieszkańców i przybyszów. W mieście są świetne warunki do uprawiania sportów: tenisa, golfa, squasha, piłki nożnej. Jest tu także nowoczesne centrum sportowe.

» Szukaj noclegów

» Hotele

6 hoteli
Abingdon
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry