strona główna > tanie noclegi > wielka brytania > anglia > woking

Tanie noclegi w Woking, Wielka Brytania

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Woking

De Vere Venues Gorse Hill
Hotel 1*

Lokalizacja: Hook Heath Road, Woking, Surrey
od 190,59 zł (za pokój prywatny)
Hotel De Vere Venues Gorse Hill mieści się w eleganckiej rezydencji, usytuowanej pośród zielonych ogrodów w pięknej i cichej okolicy w hrabstwie Surrey. Od centrum miasta Woking dzieli go zaledwie kilka...
» rezerwacja online    » więcej
Holiday Inn Woking
Hotel 1*

Lokalizacja: Victoria Way, Woking
od 239,45 zł (za pokój prywatny)
Nowoczesny hotel Holiday Inn Woking znajduje się w centrum miasta, 5 minut spacerem od dworca kolejowego i oferuje komfortowe pokoje, małą siłownię oraz centrum biznesowe.
» rezerwacja online    » więcej
Innkeeper's Lodge Woking
Hotel 1*

Lokalizacja: The Wheatsheaf Ember Inn, Chobham Road , Horsell, Woking
od 219,91 zł (za pokój prywatny)
Hotel Innkeeper's Lodge Woking położony jest zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta Woking. Tuż obok obiektu znajduje się przytulny pub, w którym można się napić autentycznego piwa typu ale.
» rezerwacja online    » więcej
The Talbot Inn
Hotel 1*

Lokalizacja: High Street, Ripley
od 210,13 zł (za pokój prywatny)
Less than 10 minutes’ drive from Wisley Gardens, The Talbot Inn serves real ales and locally sourced, seasonal produce in its bar and restaurant.
» rezerwacja online    » więcej

Woking, Wielka Brytania

Woking to niewielkie, liczące ok. 90 tys. miasto w hrabstwie West Sussex, położone w odległości około 40 km od Londynu. Początki miasta sięgają czasów normańskich. W XV i XVI wieku, przez 150 lat miasto było siedzibą królewskiej rezydencji i głównym centrum handlowym regionu. Jednak swój szybki rozwój Woking zawdzięcza wybudowanej w początkach XVIII wieku i przebiegającej przez miasto linii kolejowej łączącej Londyn z Southampton. Dzisiaj Woking jest nowoczesnym, przyjaznym i bezpiecznym miastem - hrabstwo Surrey uważane jest za jedno z najbezpieczniejszych w Anglii. Łagodny klimat południowej Anglii, liczne obiekty sportowe najwyższej klasy - pływalnie, korty tenisowe, pola golfowe, ścieżki...

» Szukaj noclegów

» Hotele

6 hoteli
Woking
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry