strona główna > tanie noclegi > kanada > kolumbia brytyjska > castlegar

Tanie noclegi w Castlegar, Kanada

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Castlegar

Cozy Pines Motel
Hotel

Lokalizacja: 2118 Crestview Crescent, Castlegar (British Columbia)
od 228,60 zł (za pokój prywatny)
Located in the Kootenays, this hotel is about 2 km from fishing opportunities at the Columbia and Kootenay Rivers. Airport transfer is available, as well as rooms with a kitchenette or full kitchen.
» rezerwacja online    » więcej

Castlegar, Kanada

Castlegar jest niewielkim, liczącym 8 tysięcy mieszkańców miasteczkiem leżącym w regionie Kootenay w prowincji Kolumbia Brytyjska. Miasto położone jest w malowniczej górskiej dolinie u zbiegu dwóch rzek: Columbia i Kootenay. W Castlegar jest bezpiecznie i spokojnie. Środowisko naturalne jest nieskażone, powietrze przejrzyste a czyste wody rzek zachęcają do kąpieli. Okoliczne lasy są domem licznych dzikich gatunków zwierząt: jeleni, orłów i górskich kozic. Lokalizacja w Castlegar pozwala na poznanie zachodniej Kanady od Oceanu Spokojnego po Góry Skaliste. A umiarkowany klimat z czterema wyraźnymi porami roku stwarza doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorodnych sportów:...

» Szukaj noclegów

» Hotele

3 hotele
Castlegar
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry

» Tanie noclegi

Ameryka Północna
Kanada
Kolumbia Brytyjska

tanie noclegi w innych krajach