strona główna > tanie noclegi > chorwacja > dubrovnik-neretva > trsteno

Tanie noclegi w Trsteno, Chorwacja

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Trsteno

Radovčić Apartments and Rooms
Hotel 1*

Lokalizacja: Za Gospom 17, Trsteno
od 149,85 zł (za pokój prywatny)
Kompleks Radovčić Apartament jest usytuowany w niewielkiej śródziemnomorskiej miejscowości Trsteno, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Dubrownika.
» rezerwacja online    » więcej

Trsteno, Chorwacja

Trsteno to niewielkie miasto stojące na stromej skarpie, z widokiem na na wyspę Lopud. Ta urocza, przepięknie położona miejscowość, w dawnych czasach przyciągała dygnitarzy z Dubrownika, którzy stawiali tu swoje pałace. Jednym z nich była rezydencja Iwana Gučetica z 1502 roku. Ta arystokratyczna rodzina założyła tu wspaniały ogród botaniczny. Z biegiem lat ogród rozbudowano i zgromadzono wiele egzotycznych roślin z całego świata. Tak powstało arboretum od 1991 roku uznawane za najpiękniejsze w Europie. Znajduje się tu wiele bardzo cennych okazów drzew: m.ni. ogromny, 300-letni platan przywieziony znad Bosforu (60m wys. i 13m śr.), wielki cedr libeński i miłorząb japoński. W ogrodzie stoi...

» Szukaj noclegów

» Hotele

6 hoteli
Trsteno
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry