strona główna > tanie noclegi > chorwacja > istria > grožnjan

Tanie noclegi w Grožnjan, Chorwacja

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Grožnjan

Apartments Villa San Vito
Hotel 1*

Lokalizacja: Park Spinotti Morteani 2, Grožnjan
od 171,25 zł (za pokój prywatny)
Ten rodzinny obiekt położony jest na obrzeżach zabytkowego centrum średniowiecznego miasta Grožnjanie. Obiekt jest z 3 stron otoczony malowniczym prywatnym parkiem, w którym rosną drzewka oliwne i owocowe...
» rezerwacja online    » więcej

Grožnjan, Chorwacja

Na wzgórzu, w pobliżu granicy ze Słowenią, znajduje się miejscowość Grožnjan. Rozciąga się stąd przepiękny widok na okolicę. Od czasów II Wojny Światowej miasto stanowi oazę artystów. Znajduje się tu wiele pracowni artystycznych i galerii, w których można zakupić obrazy, rzeźby, ceramikę oraz porozmawiać a ich twórcami. W Grožnjan mieści się siedziba Międzynarodowej Federacji Młodych Muzyków. Odgłosy muzyki rozbrzmiewają na ulicach miasta. W Grožnjan odbywa się tu wiele koncertów, wystaw i warsztatów. Cennym zabytkiem jest kościół św. Wita i Modesta z barokowym ołtarzem i drewnianymi stellami.

» Szukaj noclegów

» Hotele

4 hotele
Grožnjan
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry