strona główna > tanie noclegi > węgry > borsod-abaúj-zemplén > sàrospatak

Tanie noclegi w Sàrospatak, Węgry

» Hostele, tanie hotele, pensjonaty, kempingi, akademiki.

W serwisie prezentujemy atrakcyjne oferty tanich noclegów za granicą, wybrane z wiodących systemów rezerwacyjnych.
W zakresie rezerwacji miejsc noclegowych współpracujemy z największymi światowymi systemami rezerwacji online. Dzięki temu możemy zapewnić niskie ceny oraz pełne bezpieczeństwo płatności i ochronę Twoich danych.
 

» Wybrane noclegi w Sàrospatak

Hotel Bodrog Wellness
Hotel 1*

Lokalizacja: Rákóczi u. 58., Sárospatak
od 196,94 zł (za pokój prywatny)
Położony w zabytkowym centrum miejscowości Sárospatak hotel Bodrog oferuje duże zaplecze odnowy biologicznej z krytym basenem i siłownią. Restauracja dysponuje dużą przestrzenią na świeżym powietrzu.
» rezerwacja online    » więcej
Margaréta Panzió
Hotel

Lokalizacja: Sztárai út 16, Sárospatak
od 98,47 zł (za pokój prywatny)
Urokliwy pensjonat Margaréta Panzió znajduje się w miejscowości Sárospatak, 1,5 km od Zamku Rákóczego i Starego Miasta. Obiekt oddalony jest o 3 km od kompleksu łaźni termalnych.
» rezerwacja online    » więcej

Sàrospatak, Węgry

Sàrospatak to miasto leżące nad brzegiem rzeki Bodrog, u podnóża Gór Zemplińskich. Znajduje się tu przepiękny, renesansowy zamek Rokoczych. Początkowo budowla powstała jako średniowieczna twierdza, która z czasem przekształcona została w renesansowy pałac. Mieści się tu muzeum z pamiątkami rodziny Rokoczych. Do zwiedzania udostępnione są również podziemia. W mieście znajduje się również Kolegium Kalwińskie z 1531 roku, gdzie kształciło się wielu znanych węgierskich pisarzy. Wrażenie robi bogaty księgozbiór tutejszej biblioteki, składający się z 200 tys. woluminów. W latach 1708-1939 w bibliotece kolegium kalwińskiego przechowywana była Biblia królowej Zofii - pierwsza próba przekładu Biblii...

» Szukaj noclegów

» Hotele

4 hotele
Sàrospatak
rezerwacja online

Niskie ceny
Bezpłatna rezerwacja
Żadnych opłat z góry