strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > kalifornia > san diego

Nauka języka angielskiego w San Diego, Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone flaga English, USA, California, San Diego
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w San Diego:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Embassy San Diego  
Lokalizacja: San Diego
Nasze piękna, przestronna szkoła w San Diego mieści się w nowoczesnym, klimatyzowanym  wieżowcu, z przepiękną, obejmującą 360° panoramą  miasta. Proces...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna

San Diego, Stany Zjednoczone

San Diego jest dużym, atrakcyjnym miastem położonym 180 km na południe od Los Angeles. Jest tutaj wiele kilometrów wspaniałych plaż rozciągających się na całym wybrzeżu od Encinitas do Wyspy Coronado. Miasto zapewnia również idealne warunki miłośnikom golfa, tenisa oraz sportów wodnych.

Kulturalne centrum San Diego stanowi Balboa Park. Znajduje się tu muzeum sztuki, teatr - będący kopią teatru szekspirowskiego w Londynie - muzeum lokomocji i aeronautyki, muzeum historyczne, muzeum historii sportu oraz znany na cały świat ogród zoologiczny. Do atrakcji Balboa Park należy również zaliczyć park morski, muzeum sztuki współczesnej, operę i filharmonię oraz stadion, na którym rozgrywane są mecze futbolu amerykańskiego.

Warte zobaczenia jest też stare miasto i dzielnica Gaslamp, a do słynnego obserwatorium Palomar jest zaledwie godzina jazdy samochodem. La Jolla i Del Mar, słynne z ekskluzywnych butików i restauracji, położone są w północnej części hrabstwa. Tym zaś, którzy szukają jeszcze większych wrażeń pozostaje Disneyland, Hollywood, Beverly Hills i Magic Mountain oddalone od San Diego o dwie godziny jazdy samochodem. San Diego oferuje przyjezdnym naprawdę wiele! No i jeszcze ta wspaniała pogoda - słońce przez cały rok i średnia temperatura 23 stopnieC.
» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 186 szkół za granicą
  • 153 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 576 szkół w Polsce
Stany Zjednoczone
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
TOEFL®, Test of English as a Foreign Language
TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test...
70 szkół językowych
Zobacz pełną listę 32 egzaminów