strona główna > kursy językowe za granicą > angielski na malcie > malta > msida

Nauka języka angielskiego w Msida, Malta

Malta flaga English, Malta, Malta, Msida
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Msida:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Skylark School of English  
Lokalizacja: Msida
Skylark School of English jest niedawno założoną, przyjazną szkołą językową położoną w Msida, w spacerowej odległości od uniwersytetu oraz Sliemy, największego...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
wakacyjne dla dorosłych
całoroczne dla dorosłych
wakacyjne dla dzieci i młodzieży
całoroczne dla dzieci i młodzieży
przygotowujące do egzaminów
executive

Msida, Malta

Msida (ok. 8 tys. mieszkańców), znana również jako L-Imsida jest portowym miasteczkiem położonym na wschodnim wybrzeży Malty, na północ od stolicy Valetta. Msida leży w bliskim sąsiedztwie takich miast jak: Ta'Xbiex, Gzira, San Gwan, Birkirkara, Santa Venera, Hamrum i Pieta' i jest ważnym punktem komunikacyjnym dla większości podróżnych – w rzeczywistości 55% linii autobusowych przebiega przez Msidę.

Patronem Msidy jest Św. Józef, opiekun Świętej Rodziny. Każdego roku, w lipcu przez półtora tygodnia mieszkańcy miasta obchodzą święto ku czci swojego patrona. Jest ono znana z tradycyjnej zabawy zwanej „Il-Gostra”.

Niewielka Msida należy do najpiękniejszych i najważniejszych miejscowości na Malcie. Nazwa miasta pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego „mieszkanie rybaka”. Podobnie jak większość maltańskich kurortów Msida była niegdyś rybacką wioską. Jeszcze dzisiaj w Msiada można spotkać rybaków, którzy każdego dnia wypływają na morze łowić ryby. Bardzo duży wpływ na rozwój i atmosferę miasteczka ma lokalny uniwersytet i związany z nim napływ dużej liczby studentów. W Msida działa także szkoła językowa Skylark School of English, a na przedmieściach, w Swatar jedna z najlepszych na Malcie szkół średnich.» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 185 szkół za granicą
  • 139 kursów językowych
  • 11 krajów i 141 miast
  • 593 szkoły w Polsce
Malta
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
TOLES, Test of Legal English skills
TOLES - Test of Legal English Skills jest prestiżowym egzaminem z języka angielskiego prawniczego opracowanym z myślą o prawnikach, studentach prawa i tłumaczach literatury prawniczej.
1 szkoła językowa
Zobacz pełną listę 33 egzaminów