strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w argentynie > mendoza (region) > mendoza

Nauka języka hiszpańskiego w Mendoza, Argentyna

Argentyna flaga Español, Argentina, Provincia de Mendoza, Mendoza
język: hiszpański     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Mendoza:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Sp Spanish Courses Sp Spanish Courses
Lokalizacja: Mendoza
 Intercultural jest szkołą językową i ośrodkiem doskonalenia dla nauczycieli, położoną w Mendoza (Argentyna), popularnej miejscowości turystycznej u podnóża...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
wakacyjne dla dorosłych
całoroczne dla dorosłych
wakacyjne dla dzieci i młodzieży
całoroczne dla dzieci i młodzieży
przygotowujące do egzaminów

Mendoza, Argentyna

Liczące około 111 tysięcy mieszkańców miasto Mendoza, stolica prowincji o tej samej nazwie, położone jest w zachodniej Argentynie, u podnóża Andów przy Drodze Panamerykańskiej i transandyjskiej linii kolejowej, dwie godziny lotu samolotem z Buenos Aires. Cały region – malownicze pogórze i wysoka równina słynie z uprawy winorośli i produkcji wina. Pierwsze winnice w okolicy Mendoza założyli europejscy osadnicy pod koniec XIX wieku. Miasto jest idealną bazą wypadową dla miłośników gór, którzy chcą zdobyć najwyższy szczyt Ameryki Południowej - Cerro Aconcagua oraz miłośników czynnego wypoczynku zainteresowanych górskimi, pieszymi wycieczkami, jazdą konną, raftingiem i innymi sportami.

Mendoza zostałoa założona w 1561 przez Pedro del Castillo, który nazwał je Ciudad de Mendoza del Nuevo Valle de La Rioja. Uprzednio teren zamieszkany przez indiańskie plemiona Huarpes, Puelches i Inków. Mendoza jest pięknym zabytkowym miastem, którego architektura pełna jest pamiątek z przeszłości. Do głównych atrakcji miasta należą zniszczone podczas trzęsienia ziem ruiny San Francisco, Muzeum Fundacional oraz Park San Martin. Warto wybrać się na Plac Hiszpański, gdzie w każdą sobotę rzemieślnicy sprzedają swoje wyroby, a na filiżankę kawy warto zaglądnąć do jednej z kawiarenek usytuowanych przy terasowych chodnikach na Avenida San Martin. W Museo Popular Callejero można zobaczyć jak zmieniało się miasto od momentu jego założenia aż do dzisiaj.
» Znajdź szkoły językowe

» Język hiszpański

  • 111 szkół za granicą
  • 64 kursy językowe
  • 19 krajów i 94 miasta
  • 288 szkół w Polsce
Argentyna
więcej

» Egzaminy z języka hiszpańskiego

język hiszpański
telc Español, The European Language Certificates Español
Egzaminy telc Español z języka hiszpańskiego zostały opracowane przez telc GmbH. telc Español dostępne są na poziomach od A1 do B2.
Zobacz pełną listę 2 egzaminów