strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański na kostaryce > heredia (region) > heredia

Nauka języka hiszpańskiego w Heredia, Kostaryka

Kostaryka flaga Español, Costa Rica, Heredia, Heredia
język: hiszpański     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Heredia:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
INTERCULTURA Language and Cultural Center  
Lokalizacja: Heredia
Szkoła językowa Intercultura oferuje 18 różnych kursów językowych opracowanych przez specjalistów metodyków i prowadzonych w interaktywnych małych grupach,...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna

Heredia, Kostaryka

Licząca ok. 20 tysięcy mieszkańców niewielka Heredia położona jest w środkowej Kostaryce, w śródgórskiej dolinie Valle Central (na wysokości około 1140 m n.p.m.), u południowych podnóży wulkanu Barva. Miasto jest stolicą prowincji Heredia, jednej z najpiękniejszych w kraju, znanej z plantacji kawy uprawianej na wulkanicznych wzgórzach, parków narodowych i bujnych tropikalnych lasów.

Heredia leży 10 km na północ od stolicy kraju San Jose, dzięki czemu mieszkańcy i przyjezdni mogą korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez stolicę, a jednocześnie cieszyć się ciszą i spokojem prowincji pośród bajecznego krajobrazu, z dala od zgiełku i tłumu.
Bliskość Drogi Panamerykańskiej sprawia, że Heredia jest także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania innych zakątków Kostaryki i Ameryki Środkowej. Miasto zostało założone około 1570 jako Cubujuquí. Przez pewien czas nosiło nazwę Villavieja, by ostatecznie przyjąć obecną nazwę w 1763. W latach 30. XIX wieku Heredia pełniła krótko funkcję stolicy kraju. W Heredii znajduje się jeden z najważniejszych uniwersytetów kraju Universidad Nacional de Costa Rica.

» Znajdź szkoły językowe

» Język hiszpański

  • 111 szkół za granicą
  • 64 kursy językowe
  • 19 krajów i 94 miasta
  • 328 szkół w Polsce
Kostaryka
więcej

» Egzaminy z języka hiszpańskiego

język hiszpański
DELE, Diplomas de Español como Lengua Extranjera
DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa...
28 szkół językowych
Zobacz pełną listę 2 egzaminów