strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > australia zachodnia > perth

Nauka języka angielskiego w Perth, Australia

Australia flaga English, Australia, Western Australia, Perth
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Perth:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Phoenix Academy Phoenix Academy
Lokalizacja: Perth
Specjalnością Phoenix Academy jest przygotowanie uczniów do lepszego startu w przyszłość. Nasza szeroka oferta kursów koncentruje się  na zdobywaniu konkretnych...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
całoroczne dla dorosłych
całoroczne dla dzieci i młodzieży
przygotowujące do egzaminów
executive

Perth, Australia

Perth – stolica stanu Australia Zachodnia, położona na zachodnim wybrzeżu, czwarte pod względem liczby mieszkańców miasto Australii.
Miasto położone jest na zachodnim wybrzeżu Australii, przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego, dwadzieścia kilometrów w głąb lądu od wybrzeża, u podnóża gór Darling.

Perth jest szybko rozwijającym się i tętniącym życiem miastem. Wspaniała słoneczna pogodna przez większą część roku przyciąga do Perth miłośników słońca i sportów wodnych. Czyste środowisko, bezpieczeństwo i niskie koszty utrzymania, świetna i tania komunikacja miejska, serdeczni mieszkańcy i w końcu duże i prężne środowisko studenckie (Perth jest siedzibą 5 renomowanych uniwersytetów) - wszystko to sprawia, że Perth jest idealnym miejscem do nauki i wypoczynku.

W centrum Perth można znaleźć zabytkowe budynki i nowoczesne drapacze chmur, wypieszczone ogrody, restauracje, w których serwowana jest kuchnia z całego świata i uliczne kawiarenki, małe sklepiki i domy handlowe. Spragnieni ciszy i kontaktu z naturą mogą odpocząć w oddalonym zaledwie 1,5 km od centrum Kings Park, gdzie na powierzchni 400 ha rozciąga się dziewiczy busz - wymarzone miejsce do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze czy na niedzielny piknik.

» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 186 szkół za granicą
  • 153 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 576 szkół w Polsce
Australia
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
CPE, Cerificate of Proficiency in English
CPE - Certificate of Proficiency in English jest najbardziej zaawansowanym egzaminem z języka angielskiego jako języka obcego organizowanym przez kapitułę Cambridge ESOL. Od kandydatów na tym poziomie...
79 szkół językowych
Zobacz pełną listę 32 egzaminów