strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > queensland > gold coast

Nauka języka angielskiego w Gold Coast, Australia

Australia flaga English, Australia, Queensland, Gold Coast
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Gold Coast:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Australian Institute of Cultural Studies  
Lokalizacja: Gold Coast
AICS oferuje studentom wyjątkową okazję nauki języka angielskiego oraz poznawania kultury Australii i i jej pierwotnych mieszkańców  Aborygenów w ramach...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna

Gold Coast, Australia

Gold Coast jest nabrzeżnym miastem, położonym w południowo wschodniej części stanu Queensland. To jedno z najbardziej popularnych turystycznych miast w Australii ze względu na wspaniałe plaże z doskonałymi warunkami do surfowania, stabilny subtropikalny klimat i nieograniczony wybór rozrywek. Gold Coast znajduje się w południowo-wschodniej części Queensland na wschodnim wybrzeżu Australii, około 100 kilometrów na południe od Brisbane i 850 km na północ od Sydney. Miasto cieszy się wspaniałym klimatem, średnio w roku jest około 300 słonecznych dni.

Gold Coast City jest młodym miastem. Powstało w ciągu ostatnich 50 lat z połączenia rybackich wiosek w jeden organizm miejski Miasto, słynące ze słońca, surfingu i piasku, rozciąga się wzdłuż 57. kilometrowego pasa wybrzeża. To idealne miejsce na wakacje nad morzem: słoneczny, subtropikalny klimat i niekończące się piaszczyste wybrzeże – w sumie jest tu 40 strzeżonych plaż chronionych przed rekinami specjalnymi sieciami rozciągniętymi wzdłuż całego wybrzeża. Miasto poprzecinane jest kanałami, które tworzą gęstą sieć dróg wodnych. Domy położone tuż nad wodą są typowym widokiem w Gold Coast, w którym ponad 890 km nabrzeży jest zabudowanych. Mieszkańcy większości domów usytuowanych nad kanałami mają własne pontony. W mieście na turystów czeka mnóstwo atrakcji – miejskie plaże w zakolach kanałów, liczne parki rozrywki, kina, teatry, sale koncertowe, modne restauracje, kafejki i kluby nocne.


» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 184 szkoły za granicą
  • 149 kursów językowych
  • 11 krajów i 141 miast
  • 514 szkół w Polsce
Australia
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
TOLES, Test of Legal English skills
TOLES - Test of Legal English Skills jest prestiżowym egzaminem z języka angielskiego prawniczego opracowanym z myślą o prawnikach, studentach prawa i tłumaczach literatury prawniczej.
4 szkoły językowe
Zobacz pełną listę 31 egzaminów