strona główna > kursy językowe za granicą > portugalski w brazylii > são paulo (region) > são paulo

Nauka języka portugalskiego w São Paulo, Brazylia

Brazylia flaga Português, Brasil, São Paulo State, São Paulo
język: portugalski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w São Paulo:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Fast Forward Language Institute Fast Forward Language Institute
Lokalizacja: São Paulo
Szkoła znajduje się w eleganckiej dzielnicy Jardins, parę kroków od Avenida Paulista, centrum finansowego Sao Paulo. Wysadzane drzewami ulice wokół szkoły...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
wakacyjne dla dorosłych
całoroczne dla dorosłych
executive

São Paulo, Brazylia

San Paulo, stolica brazylijskiego stanu o tej samej nazwie jest największym miastem Brazylii i Ameryki Południowej. To także największe i jedno z najbogatszych miast półkuli południowej, ważny ośrodek rozrywki i kulturalny. San Paulo położone w jest południowo-wschodniej części Brazylii, niedaleko wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Sampa, jak często nazywane jest to wspaniałe miasto jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niedocenianych przez turystów brazylijskich miast, którym ten rozległy kraj najczęściej kojarzy się z karnawałem w Rio, słonecznymi plażami i niedostępną, tajemniczą Amazonią.

Założone w połowie XV wieku jako misja jezuicka San Paulo ma wielowiekową,bogatą historię, związaną głównie z produkcja i handlem kawą. W1822 roku w São Paulo została proklamowana niepodległość Brazylii. Miasto oferuje wiele historycznych atrakcji, wspaniałą architekturę, szeroki wybór wydarzeń kulturalnych na światowym poziomie, bogate życie nocne i mnogość restauracji serwujących kuchnię z całego świata. Jest także siedzibą wielu słynnych muzeów oraz gości wiele ważnych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych. Przez lata miasto było celem licznej europejskiej emigracji, stąd dzisiaj San Paulo jest jednym z najbardziej zróżnicowanych miast na świecie.


» Znajdź szkoły językowe

» Język portugalski

  • 6 szkół za granicą
  • 3 kursy językowe
  • 2 kraje i 6 miast
  • 89 szkół w Polsce
Brazylia
więcej

» Egzaminy z języka portugalskiego

język portugalski
telc Português, The European Language Certificates Português
Egzamin z języka portugalskiego ogólnego telc Português, opracowany przez telc GmbH, dostepny jest na jednym poziomie zaawansowania – telc Português B1.
Zobacz pełną listę 1 egzaminu