strona główna > kursy językowe za granicą > portugalski w brazylii > são paulo (region) > são paulo

Nauka języka portugalskiego w São Paulo, Brazylia

Brazylia flaga Português, Brasil, São Paulo State, São Paulo
język: portugalski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w São Paulo:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Fast Forward Language Institute  
Lokalizacja: São Paulo
Szkoła znajduje się w eleganckiej dzielnicy Jardins, parę kroków od Avenida Paulista, centrum finansowego Sao Paulo. Wysadzane drzewami ulice wokół szkoły...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
wakacyjne dla dorosłych
całoroczne dla dorosłych
executive

São Paulo, Brazylia

San Paulo, stolica brazylijskiego stanu o tej samej nazwie jest największym miastem Brazylii i Ameryki Południowej. To także największe i jedno z najbogatszych miast półkuli południowej, ważny ośrodek rozrywki i kulturalny. San Paulo położone w jest południowo-wschodniej części Brazylii, niedaleko wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Sampa, jak często nazywane jest to wspaniałe miasto jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niedocenianych przez turystów brazylijskich miast, którym ten rozległy kraj najczęściej kojarzy się z karnawałem w Rio, słonecznymi plażami i niedostępną, tajemniczą Amazonią.

Założone w połowie XV wieku jako misja jezuicka San Paulo ma wielowiekową,bogatą historię, związaną głównie z produkcja i handlem kawą. W1822 roku w São Paulo została proklamowana niepodległość Brazylii. Miasto oferuje wiele historycznych atrakcji, wspaniałą architekturę, szeroki wybór wydarzeń kulturalnych na światowym poziomie, bogate życie nocne i mnogość restauracji serwujących kuchnię z całego świata. Jest także siedzibą wielu słynnych muzeów oraz gości wiele ważnych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych. Przez lata miasto było celem licznej europejskiej emigracji, stąd dzisiaj San Paulo jest jednym z najbardziej zróżnicowanych miast na świecie.


» Znajdź szkoły językowe

» Język portugalski

  • 6 szkół za granicą
  • 2 kraje i 6 miast
  • 92 szkoły w Polsce
Brazylia
więcej

» Egzaminy z języka portugalskiego

język portugalski
telc Português, The European Language Certificates Português
Egzamin z języka portugalskiego ogólnego telc Português, opracowany przez telc GmbH, dostepny jest na jednym poziomie zaawansowania – telc Português B1.
Zobacz pełną listę 1 egzaminu