strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w nowej zelandii > canterbury > christchurch

Nauka języka angielskiego w Christchurch, Nowa Zelandia

Nowa Zelandia flaga English, New Zealand, Canterbury, Christchurch
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Christchurch:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Aspiring Language Institute  
Lokalizacja: Christchurch
Założony w 1989 roku, Aspiring Language Institute, jest małym, ekskluzywnym instytutem języka angielskiego dla dorosłych. Maksymalny nabór ma limit 70...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna

Christchurch, Nowa Zelandia

Christchurch położone jest na wschodnim wybrzeżu Południowej Wyspy u podnóża Alp Południowych. Miasto, liczące ponad 300 000 mieszkańców jest największym, położonym na równinie miastem Nowej Zelandii. Stare legendy Maorysów mówią, że okolice Christchurch były już zamieszkane od 1000 lat. Piersi angielscy osadnicy zaczęli przybywać w latach 1850-51 a już w 1856 roku miasto zyskało prawa miejskie, co sprawia, że jest to najstarsze miasto Nowej Zelandii.

Christchurch jest miastem zielonym, pełnym parków, z własnym ogrodem botanicznym. Ze względu na mieszkańców i architekturę (nad centrum miasta góruje neogotycka anglikańska katedra) znane jest jako miasto "najbardziej angielskie poza Anglią". Christchurch to także siedziba dwóch uniwersytetów, teatrów - Court Thearte i Southern Ballet Theatre, licznych galerii sztuki oraz jedynego w swoim rodzaju Międzynarodowego centrum Antarktyki (International Antartic Centre), ukazującego piękno i tajemnice Antarktyki.

W okolicach Christchurch są wspaniałe, świetnie utrzymane trasy narciarskie w pobliskich Alpach Południowych, centrum windsurfingu w Lyttelton Harbour oraz Avon-Heathcote Estuary, a na północ od miasta znajduje się Kaikoura - znane miłośnikom przyrody miejsce, z którego można obserwować dzikie kaszaloty.


» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 186 szkół za granicą
  • 153 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 576 szkół w Polsce
Nowa Zelandia
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
telc English, The European Language Certificates English
Egzaminy z języka angielskiego telc English zostały opracowane przez telc GmbH. telc English z języka ogólnego dostępne są na poziomach od A1 do C1. Na poziomie B1 i B2 można przystępować do egzaminów...
12 szkół językowych
Zobacz pełną listę 32 egzaminów