strona główna > reklama

Reklama

Serwis naukajezyka.pl jest online od 1998 roku, ma ponad 500 000 odsłon rocznie i jest widoczny w Google Top10 na wiele haseł związanych z nauką języków, w tym haseł typu "nazwa miasta + język", "nazwa dzielnicy miasta + język", "nazwa egzaminów językowych", które to hasła są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę przez osoby szukające kursu językowego lub egzaminu językowego. Codziennie, kilkaset osób odwiedza nasz serwis edukacyjny w poszukiwaniu kursu językowego w swoim miejscu zamieszkania.

Osoby zainteresowane egzaminami językowymi, po wpisaniu nazwy prawie każdego egzaminu językowego jako hasła w wyszukiwarkę Google, znajdują nasz serwis w wynikach Google TOP 10. Dzięki temu, prawie każda osoba szukająca informacji w sieci na temat dowolnego egzaminu językowego trafia na strony naszego serwisu, co oznacza, że reklama na naszej stronie z pewnością przyczyni się do zwiększenia sprzedaży zarówno kursów przygotowujących do egzaminóww językowych, materiałów przygotowujących do egzaminów, jak podręczniki, ćwiczenia, testy próbne, jak i samych egzaminów.

Szczególnie zapraszamy do reklamy:

  •     Szkoły językowe
  •     Korepetytorów języków obcych
  •     Wydawnictwa i księgarnie językowe

W/w podmiotom oferujemy w serwisie skuteczną reklamę w formie wizytówek (szkoły językowe), profili (korepetytorzy języków obcych, reklamy banerowej (wydawnictwa i księgarnie językowe).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, najlepiej poprzez wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

 

 


Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Skontaktujemy się wkrótce z ofertą cenową.

Nazwa firmy:


Strona www:


Dodatkowe pytania:


Osoba odpowiedzialna:


E-mail:

» Langart Sp. z o.o.