strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w republice południowej afryki > prowincja przylądkowa zachodnia > kapsztad > language teaching centre, ltc

Language Teaching Centre, LTC

Szkoła języka angielskiego w Kapsztadzie, angielski w Republice Południowej Afryki

» LokalizacjaLanguage Teaching Centre, LTC

Adres:
13 Heerengracht, 902 Pier House, Cape Town, 8001, South Africa

Lokalizacja:
Kapsztad, Prowincja Przylądkowa Zachodnia,
Republika Południowej Afryki

» KapsztadPołożony w południowo zachodniej części RPA, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego Kapsztad liczy około 800 tys. mieszkańców. Miasto jest stolicą Kraju Przylądkowego. Jego historia sięga 1652 roku, kiedy na przylądku powstała przystań dla statków Kampanii Wschodnioindyjskiej. Kapsztad uznawany jest za jedno z najpiękniejszych i najbardziej interesujących miast na świecie. Łagodny śródziemnomorski klimat, ciągnące się kilometrami czyste, piaszczyste plaże, poszarpana, skalista linia brzegowa i jedna z najsłynniejszych krain geograficznych - Table Mountain. Sam Przylądek, uznawany przez żeglarzy za najbardziej przyjazny to prawdziwy raj dla miłośników natury: można obserwować wieloryby, żeglować razem z gromadami delfinów, lub wybrać się "w odwiedziny" do pingwinów. Będziesz zaskoczony bogactwem fauny i flory, niektóre gatunki zwierząt można spotkać tylko tutaj. Spragnieni przygód i aktywni mogą latać na para lotniach, surfować, nurkować lub spróbować skoków bungi. Na tych, którzy wolą stać mocno na ziemi czekają korty do gry w tenisa i squasha oraz wspaniałe pola golfowe. Kulturowa różnorodność Kapsztadu widoczna jest na każdym kroku - możesz posłuchać opery lub afrykańskiej muzyki, niezliczone restauracje serwują kuchnię z całego świata, a liczne kluby, bary i puby otwarte są do białego dnia.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Kapsztad
Prowincja Przylądkowa Zachodnia, Republika Południowej Afryki

» Angielski w Kapsztadzie

2 szkoły językowe
więcej