strona główna > kursy językowe za granicą > angielski na malcie > malta > st julians > maltalingua english language school

Maltalingua English language school

Szkoła języka angielskiego w St Julians, angielski na Malcie

Międzynarodowa szkoła języka angielskiego Maltanlingua, znajduje się na Malcie, wspaniałej wyspie położonej w basenie Morza Śródziemnego. W przeszłości Malta była jedną z kluczowych brytyjskich kolonii, stąd dzisiaj często kojarzona jest ze słońcem, morzem i nauką języka angielskiego. Nasza szkoła ma doskonałe położenie w nadmorskiej miejscowości  St Julian’s, zamożnej stolicy rozrywki na Malcie. Niedawno zmodernizowany budynek szkoły mieści duże i przestronne sale lekcyjne, pracownię internetową, salę do nauki własnej, duży taras na dachu i prywatny basen. Szkoła jest prowadzona przez Brytyjczyków i utrzymuje najwyższe międzynarodowe standardy w branży EFL.
Przyjedź do Maltalingua, a zobaczysz różnicę!

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Ministry of Education EFL license code 275/MB36 and Partnership with Sprachdirekt GmbH (ALTO and WYSE member)

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • International English Language Testing System (IELTS)
    International English Language Testing System (IELTS)
    Język angielski

    IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: https://pl.langart.net

lokalizacja:
St Julians
Malta, Malta

» Angielski w St Julians

2 szkoły językowe
St Julians, jedno z największych miast Malty, położone jest na wyspie Malta, w odległości 15-20 minut drogi na północ od stolicy kraju La Valetta. Nazwa miasta pochodzi od imienia Świętego patrona rybaków. Niegdyś rybacka wioska, potem ulubione miejsce wakacji bogatych maltańczyków, obecnie jest jednym...
więcej