strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > katalonia > barcelona > inlingua barcelona

inlingua Barcelona

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie, hiszpański w Hiszpanii

inlingua Barcelona jest jedną z najstarszych szkół językowych w mieście i była pierwszą szkołą inlingua w Hiszpanii. Naszą grupą docelową w ciągu 40 lat prowadzenia działalności byli ludzie młodzi oraz firmy międzynarodowe i przedsiębiorstwa. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów, którzy są przyzwyczajeni do jakości i wysokich standardów. Potwierdzeniem tego jest  Certyfikat Jakości ISO9001 uzyskany w 1999 r, akredytacja Instytutu Cervantesa od roku 2002, a także upoważnienie do przeprowadzania egzaminów DELE.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: inlingua International
  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Barcelona
Barcelona, Katalonia, Hiszpania

» Hiszpański w Barcelonie

2 szkoły językowe
Licząca ok. 3 miliony mieszkańców stolica Katalonii jest typowym miastem śródziemnomorskim, pełnym światła i barw. Już w średniowieczu miasto było stolicą ważnego imperium handlowego, ale okres jego świetności przypada na XIX wiek, kiedy to w Barcelonie kwitnął przemysł tekstylny a bogata burżuazja chętnie...
więcej