strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w republice południowej afryki > prowincja przylądkowa zachodnia > kapsztad > south african language academy

South African Language Academy

Szkoła języka angielskiego w Kapsztadzie, angielski w Republice Południowej Afryki

SOUTH AFRICAN LANGUAGE ACADEMY prowadzi kursy angielskiego w RPA, zarówno jako języka obcego jak i języka drugiego, dla celów edukacyjnych oraz zawodowych.

Oferujemy:

 • Praktyczny angielski – wolontariat jako część kursu (bez dodatkowej opłaty)
 • Kursy długie jako jedna z opcji
 • Możliwość wniesienia opłaty w dogodnych miesięcznych ratach
 • Przyjazna i wykwalifikowana kadra nauczycielska – native English speakers z doświadczeniem międzynarodowym
 • Nauka w małych grupach, w miłej atmosferze, w pięknej dzielnicy Kenilworth

 

SOUTH AFRICAN LANGUAGE ACADEMY provides English courses in South Africa, both as a foreign language and as a second language, for educational and professional purposes.

We offer:

 •     Practical English - volunteering as part of the course (at no extra charge)
 •     Long courses as one of the options
 •     Option to pay in convenient monthly instalments
 •     Friendly and qualified teaching staff - native English speakers with international experience
 •     Small group learning in a relaxed atmosphere in the beautiful Kenilworth area


SOUTH AFRICAN LANGUAGE ACADEMY ofrece cursos de inglés en Sudáfrica, tanto como lengua extranjera como segunda lengua, con fines educativos y profesionales.

Ofrecemos:

 •     Inglés práctico - voluntariado como parte del curso (sin coste adicional)
 •     Cursos largos como una de las opciones
 •     Opción de pagar en cómodos plazos mensuales
 •     Profesorado amable y cualificado - hablantes nativos de inglés con experiencia internacional
 •     Aprendizaje en grupos pequeños en un ambiente relajado en la hermosa zona de Kenilworth

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest uznana przez: EDTP SETA, SA Tourism

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  B2 First,
  B2 First, formerly known as Cambridge English: First (FCE) (B2 First)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE
  C1 Advanced, formerly known as Cambridge English: Advanced (CAE) (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEIC®,
  Test of English for International Communication (TOEIC®)
  Język angielski

  TOEIC® Test of English for International Communication, opracowany przez ETS jest testem sprawdzającym umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach związanych z pracą zawodową w środowisku anglojęzycznym i międzynarodowym.
  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Kapsztad
Prowincja Przylądkowa Zachodnia, Republika Południowej Afryki

» Angielski w Kapsztadzie

2 szkoły językowe
Położony w południowo zachodniej części RPA, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego Kapsztad liczy około 800 tys. mieszkańców. Miasto jest stolicą Kraju Przylądkowego. Jego historia sięga 1652 roku, kiedy na przylądku powstała przystań dla statków Kampanii Wschodnioindyjskiej. Kapsztad uznawany jest za...
więcej