strona główna > kursy językowe za granicą > francuski w szwajcarii > vaud > lozanna > voxea, swiss private academy

VOXEA, Swiss Private Academy

Szkoła języka francuskiego w Lozannie, francuski w Szwajcarii

Odnawiając swoje podejście do nauczania, VOXEA, prywatna szwajcarska akademia, była w stanie osiągnąć ambitniejsze cele. Szkoła, zgodnie ze swoją wieloletnią tradycją, organizuje kursy dostosowane do potrzeb klientów (w wieku od 17 do 70 lat), co czyni jej ofertę wyjątkową. Szkoła jest idealnie usytuowana, w samym sercu Lozanny, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Jezioro Genewskie. Dlatego przyciągamy słuchaczy z ponad 80 krajów, którym zapewniamy również zakwaterowanie u rodzin goszczących. Nie trzeba dodawać, że to znacznie przyspiesza przyswajanie nowego języka.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: ALTO
 • Szkoła jest uznana przez: EDUQUA, TEF

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
 • Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP)
  Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP)
  Język francuski

  Dyplomy językowe Chambre de commerce et d'industrie de Paris (CCIP) potwierdzają praktyczną, użytkową znajomość w mowie i w piśmie języka francuskiego używanego w sytuacjach związanych z pracą zawodową. Przeprowadzane są na różnych poziomach zaawansowania, powiązanych z poziomami CEF (Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego) Rady Europy.

  TEF
  Test d'Evaluation de Français (TEF)
  Język francuski

  Test d’Evaluation de Français (TEF), opracowany przez Paryską Izbę Przemysłowo Handlową (Chambre de commerce et d’industrie de Paris - CCIP) jest testem potwierdzającym kompetencje językowe z języka francuskiego ogólnego, ze szczególnym naciskiem na umiejętność rozumienia oraz mówienia.

 • TEFaq, TEF Canada

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Lozanna
Vaud, Szwajcaria

» Francuski w Lozannie

1 szkoła językowa
więcej