strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w panamie > panamá province > panama > spanish panama

Spanish Panama

Szkoła języka hiszpańskiego w Panamie, hiszpański w Panamie

» Jak się zapisać?Jak się zapisać na kurs językowy w tej szkole? 5 prostych kroków.

1. Zapoznaj się z profilem szkoły

Zapoznaj się ze szczegółowym profilem szkoły w naszym serwisie, aby wybrać odpowiedni kurs oraz zakwaterowanie. Po dokładniejsze informacje odwiedź stronę internetową szkoły.

2. Poproś o kosztorys i sprawdź dostępność wybranego kursu

Wypełnij i wyślij formularz „Kosztorys i sprawdzenie dostępności”. Szkoła prześle Ci na podany adres e-mail całkowity koszt kursu i potwierdzi dostępność zamówienia. Ta usługa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

3. Rezerwuj kurs

Po otrzymaniu i zaakceptowaniu kosztorysu, jeżeli dostępność kursu według wybranych opcji została potwierdzona przez szkołę, możesz przystąpić do rezerwacji kursu. W tym celu, wejdź ponownie na stronę szkoły i zapoznaj się z warunkami rezerwacji, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zasady płatności, rezygnacji lub wycofania się z kursu, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszenia na kurs.

4. Wpłać zaliczkę

Dokonaj wpłaty zaliczki w wymaganej przez szkołę wysokości, która będzie odliczona od całkowitej kwoty do zapłaty. Ważna informacja: należy pamiętać, ze otrzymanie przez szkołę zaliczki jest warunkiem potwierdzenia rezerwacji miejsca na kursie. Jeżeli szkoła nie otrzyma zaliczki, rezerwuje sobie prawo do anulowania zgłoszenia bez dodatkowego powiadomienia. Aby uniknąć ewentualnych problemów z tym związanych, po wpłacie zaliczki, należy szkołę powiadomić o formie i terminie dokonanej wpłaty lub przesłać dowód zapłaty.

5. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, dokonaj płatności pozostałej kwoty

Po otrzymaniu zaliczki, szkoła prześle Ci potwierdzenie rezerwacji miejsca na kursie, zakwaterowania oraz pozostałych usług, o ile zostały zarezerwowane, wraz z fakturą do zapłaty pozostałej kwoty. Ogólną zasadą jest, że opłata za kurs, zakwaterowanie i inne usługi, o ile zostały zarezerwowane, powinna być wniesiona przed kursem lub w ciągu kilku pierwszych dni po przyjeździe na kurs, w sekretariacie szkoły. Należy dokładnie zapoznać się z warunkami płatności obowiązującymi w danej szkole, aby sprostać wymaganiom w tym zakresie.


» Informacje o szkole

Spanish Panama logo

Telefon: kliknij aby pokazać...

E-mail: learnspanish@spanishpanama.com
WWW: www.spanishpanama.com

lokalizacja:
Panama
Panamá Province, Panama

» Hiszpański w Panamie

1 szkoła językowa
więcej