strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > londyn > bucksmore education

Bucksmore Education

Szkoła języka angielskiego w Londynie, angielski w Wielkiej Brytanii

Bucksmore Education prowadzi wysokiej jakości, letnie kursy języka angielskiego w Anglii od 1979 roku. Gościmy studentów z 50 krajów, w 8 wspaniałych miejscach na terenie Wielkiej Brytanii. Mamy ośrodki w 5 college’ach Oxford i Cambridge University, a także szkoły z internatem w południowej Anglii.

Po zajęciach lekcyjnych, studenci biorą udział w urozmaiconym programie kulturalnym i wycieczkach, podczas których stale podnoszą swoje umiejętności z języka angielskiego. Nasze programy obejmują zarówno klasyczne kursy języka angielskiego dla młodszych uczniów, jak również bardziej zaawansowane i ambitne programy  „English Plus" oraz kursy akademickie.

Niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania językowego i zainteresowań, Bucksmore ma kurs dla Ciebie!

https://pl.langart.net/angielski/wielka-brytania


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1979

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: COBIS and ALTO
  • Szkoła jest uznana przez: British Council


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Londyn
Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Londynie

3 szkoły językowe
Londyn - stolica Wielkiej Brytanii jest jednym z najbardziej fascynujących miast świata. W ciągu dnia na turystów czekają muzea i galerie sztuki z kolekcjami na najwyższym światowym poziomie oraz zabytki architektoniczne (Katedra Św. Pawła, Budynki Parlamentu, Tower of London,...). W blisko 100 różnych...
więcej