strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > ohio > cincinnati > intensive english program at xavier university

Intensive English Program at Xavier University

Szkoła języka angielskiego w Cincinnati, angielski w Stanach Zjednoczonych

Intensive English Program (IEP) jest wydziałem Xavier University w Cincinnati, w stanie Ohio, i prowadzi kursy angielskiego od 1970 roku. Celem IEP jest zapewnienie intensywnej nauki języka angielskiego i szkoleń akademickich dla studentów, którzy zamierzają podjąć studia w amerykańskich uniwersytetach lub podnieść swoje kwalifikacje z języka angielskiego do celów zawodowych. Zagraniczni studenci z całego świata wybierają nasz program uniwersytecki ze względu na doskonały poziom nauczania oraz wysoki standard obsługi studentów.

Intensive English Program jest akredytowany przez CEA (The Commission on English Language Program Accreditation) i jest członkiem AAIEP (The American Association of Intensive English Programs). Nauczyciele IEP w Xavier University są wykwalifikowanymi i oddanymi swojej pracy profesjonalistami, tak aby mogli pomóc studentom zagranicznym w opanowaniu języka angielskiego i dostosowaniu się do życia w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy nauczyciele IEP w Xavier University mają odpowiednie certyfikaty z zakresu TESOL, lingwistyki stosowanej lub specjalności o podobnym charakterze oraz mają kilkuletnie doświadczenie zawodowe.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1970

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: CEA
  • Szkoła jest uznana przez: AAIEP, NAFSA


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Cincinnati
Hamilton County, Ohio, Stany Zjednoczone

» Angielski w Cincinnati

1 szkoła językowa
więcej