strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > kalifornia > san francisco > university of san francisco summer intensive english program

University of San Francisco
Summer Intensive English Program

Szkoła języka angielskiego w San Francisco, angielski w Stanach Zjednoczonych

Summer Intensive English Programme w University of San Francisco to wysokiej jakości kurs języka angielskiego prowadzony w centrum San Francisco, w jednym z najpiękniejszych kampusów w Stanach Zjednoczonych. Program ma na celu pomóc osobom, które nie są native speakerami, udoskonalić ich znajomość angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, z indywidualną opieką dla studentów, wraz z przygotowaniem i testem TOEFL. Studenci mają dostęp do wszystkich obiektów uniwersyteckich a także biorą udział w wydarzeniach kulturalnych oraz cotygodniowych wycieczkach połączonych ze zwiedzaniem miasta.

więcej

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1974

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: WASC
 • Szkoła jest uznana przez: StudyUSA

» Oferowane kursy

kurs grupa wiek. długość intensywność wielkość grupy zakwaterowanie cena od poziomy  
Kurs wakacyjny dla dorosłych
18+ lat 4-6 tyg. 25 20 internat od 1582,36 zł* ($423,00), 1 tyg., 25 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
* Orientacyjna cena w PLN, przeliczona na podstawie ostatniego kursu NBP.

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.

» Kursy specjalistyczne

 • biznes (na życzenie)
 • prawo (na życzenie)
 • zarządzanie (na życzenie)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole

University of San Francisco Summer Intensive English Program logo

Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: Iep@usfca.edu
WWW: www.usfca.edu

lokalizacja:
San Francisco
San Francisco County, Kalifornia, Stany Zjednoczone

» Angielski w San Francisco

1 szkoła językowa
San Francisco, nazywane często "City by the Bay" (Miasto nad Zatoką) jest kulturalnym i finansowym centrum regionu. Jest miastem przyjaznym, znanym z ducha indywidualizmu, miastem o międzynarodowym charakterze, zamieszkałym przez różne grupy etniczne. Zwarta zabudowa powoduje, że San Francisco najlepiej...
więcej