strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > kalifornia > san francisco

Nauka języka angielskiego w San Francisco, Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone flaga English, USA, California, San Francisco
język: angielski     znaleziono 3 szkoły językowe
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w San Francisco:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Embassy San Francisco  
Lokalizacja: San Francisco
Nasza nowoczesna szkoła językowa w San Francisco, z nowym adresem w samym centrum tego tętniącego życiem miasta, położona jest zaledwie jedną przecznicę...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
San Francisco Institute of English  
Lokalizacja: San Francisco
Przyjedź uczyć się do SFIE, a będziesz mógł sam sprawdzić dlaczego SFIE uznawana jest za najlepszą szkołę języka angielskiego w rejonie Zatoki San Francisco....
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
University of San Francisco Summer Intensive English Program  
Lokalizacja: San Francisco
Summer Intensive English Programme w University of San Francisco to wysokiej jakości kurs języka angielskiego prowadzony w centrum San Francisco, w jednym...
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
wakacyjne dla dorosłych

San Francisco, Stany Zjednoczone

San Francisco, nazywane często "City by the Bay" (Miasto nad Zatoką) jest kulturalnym i finansowym centrum regionu. Jest miastem przyjaznym, znanym z ducha indywidualizmu, miastem o międzynarodowym charakterze, zamieszkałym przez różne grupy etniczne.
Zwarta zabudowa powoduje, że San Francisco najlepiej poznawać na piechotę, lub podróżując słynnymi tramwajami, które wspinają się po stromych podjazdach na szczyty wzgórz, na których położone jest miasto.

W San Francisco ma swoją siedzibę i występuje słynna Ballet Company, jest tu także orkiestra symfoniczna, muzea, teatry i kina. Niezliczone restauracje, kluby i kawiarnie oraz liczna społeczność akademicka (słynne Berkeley leży w odległości pół godziny jazdy kolejką), sprawiają, że miasto tętni życiem do późnych godzin nocnych.

Warto wybrać się do Fisherman's Wharf, na Ghirardelli Square, przeprawić promem na słynną wyspę Alcatraz, czy podziwiać wspaniałe widoki rozciągające się z Golden Gate Bridge. Można cały dzień spędzić na plaży - łagodny klimat, ciepła woda zachęcają do uprawiania sportów wodnych. Warto poznać okolice San Francisco: malowniczy Półwysep Monterey, łagodne wzgórza California Wine Country, a w któryś weekend zaplanować dwudniową wycieczkę do parku narodowego Yosemite, nad Jezioro Tahoe czy historycznego kalifornijskiego regionu Gold Country.
» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 186 szkół za granicą
  • 153 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 576 szkół w Polsce
Stany Zjednoczone
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
TOLES, Test of Legal English skills
TOLES - Test of Legal English Skills jest prestiżowym egzaminem z języka angielskiego prawniczego opracowanym z myślą o prawnikach, studentach prawa i tłumaczach literatury prawniczej.
5 szkół językowych
Zobacz pełną listę 32 egzaminów