strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > toskania > florencja > centro fiorenza - ih florence

Centro Fiorenza - IH Florence

Szkoła języka włoskiego we Florencji, włoski we Włoszech
CENTRO FIORENZA – IH FLORENCE
Kursy języka i kultury włoskiej dla obcokrajowców
Centro Fiorenza-IH Florence jest prywatną szkołą, od 1982 roku specjalizującą się w nauczaniu języka włoskiego zagranicznych studentów. Szkoła mieści się w zabytkowym pałacu położonym w centrum miasta, z widokiem na rzekę Arno i most Ponte Vecchio. Szkoła jest uznana przez Włoskie Ministerstwo Kultury, jest członkiem międzynarodowej organizacji International House oraz członkiem- założycielem ASILS. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane. Mamy dwa ośrodki: otwarty przez cały rok ośrodek we Florencji oraz czynny od maja do października ośrodek na wyspie Elba. Centro Fiorenza-IH Florence oferuje kursy w grupach oraz lekcje indywidualne. Grupy liczą maksymalnie 12 studentów; oferujemy 12 poziomów zaawansowania zgodnych ze standardami unijnymi (Common European Framework).

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: International House - IALC - Eduitalia
 • Szkoła jest uznana przez: Italian Ministry of Education

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Język włoski

  CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

 • Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Język włoski

  CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia, prowadzi badania z zakresu weryfikacji i oceny kompetencji językowych. Działające od 2005 roku jako niezależny ośrodek akademicki, CVCL jest autorem serii egzaminów z języka włoskiego jako języka obcego.

  CELI
  Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana (CELI)
  Język włoski

  Egzaminy CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana) są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego ogólnego, opracowanymi przez CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia.

 • PLIDA, Centro Fiorenza's Exams

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Florencja
Florence, Toskania, Włochy

» Włoski we Florencji

2 szkoły językowe
Imponujące historyczne dziedzictwo, obok błyskotliwych współczesnych osiągnięć, czynią z Florencji jedno z najbardziej znanych miast na świecie. To tu narodził się i rozwijał język włoski. W średniowieczu i w epoce odrodzenia Florencja stała się światowym centrum kultury, w którym liczni artyści, architekci,...
więcej