strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > connacht > galway > national university of ireland, galway-english language centre

National University of Ireland,
Galway-English Language Centre

Szkoła języka angielskiego w Galway, angielski w Irlandii

» LokalizacjaNational University of Ireland,
Galway-English Language Centre
Adres:
University Road, Galway, Ireland

Lokalizacja:
Galway, County Galway, Connacht,
Irlandia

» GalwayGalway położne jest na zachodnim wybrzeżu Irlandii, nad zatoką o tej samej nazwie. Miasto, będące siedzibą prestiżowego uniwersytetu uważane jest za kulturalną stolicę Irlandii. Jego atmosfera sprzyja rozwojowi ambitnego teatru i literatury. Tutaj o poezji dyskutuje się przy piwie, a występy teatralne ogląda w pubie. Oferta kulturalna jest tak bogata, że wybór właściwej imprezy może być naprawdę trudny. Koniecznie trzeba zobaczyć piękne wnętrze katedry oraz XVI wieczny Lynch's Castle, kamienny dworek będący dzisiaj siedzibą Allied Irish Bank, w którym organizowane są wystawy poświęcone herbom i architekturze zamków. Piaszczyste plaże niedaleko centrum zachęcają do kąpieli słonecznych, a piękna okolica zatoki do pieszych wędrówek. Będąc w Galway trzeba koniecznie wybrać się na oddalone 22 km od wybrzeża Wyspy Aran (regularne połączenie promowe i lotnicze). Mieszkańcy wysp mówią po irlandzku i pielęgnują stare irlandzkie tradycje. Na największej z wysp – kamiennej Inishmore znajdują się ruiny fortów, kościółków i świętych studni. Na dwóch mniejszych wyspach, jak przed wiekami spokojnie pasą się owce i osiołki. Niedrogie hotele i bary ze smacznymi posiłkami zachęcają do spędzenia tu nocy.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Galway
County Galway, Connacht, Irlandia

» Angielski w Galway

1 szkoła językowa
więcej